Homm bitkisel çağrı merkezi numarası

0
77
homm-bitkisel-iletisim-numarasi-nedir
homm-bitkisel-iletisim-numarasi-nedir

Homm bitkisel çağrı merkezi iletişim numarası en sık araştırılan konular arasında yer alıyor. Pek çok kozmetik markasının yanı sıra artık doğal ürünler tercih ediliyor. Homm bitkisel markası da sevilerek tercih edilenler arasında yer alıyor. Sadece kozmetik ürünler değil çeşitli doğal temizlik ürünleri de sunuyor. Markayla yakından ilgilenen müşterileri ise iletişim bilgilerini merak ediyor.

Siz de Homm bitkisel çağrı merkezi iletişim bilgilerini merak ediyorsanız hemen sitemizden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi irtibat numarasını arayarak ayrıntılı bilgi talebinde bulunmanız mümkündür.

Homm bitkisel nedir?

Homm bitkisel çağrı merkezi iletişim bilgilerini sizler için araştırdık. Çağrı merkezi iletişim numarasını aktarmadan önce marka hakkında genel bilgilere yer vermek de faydalı olacaktır. Homm bitkisel markası 2001 yılında Şeyda Yenigün tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme kaydetmeyi de başarmıştır. Gıda mühendisi olan Yenigün baharat ve şifalı bitki ürünleri üzerine çalışmalar yapmıştır. Markayı kurduktan sonra da bu ürünlerin satışına başlamıştır. Bir Türk markası olarak bugün sevilerek tercih ediliyor.

Homm bitkisel çağrı merkezi irtibat

Homm bitkisel çağrı merkezi irtibat numarası 444 77 97’dir. Marka ev hanımlarına ve herkese iş kapısı da açıyor. Dilerseniz prim usulü markanın ürünlerini satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Hem ürünler hakkında bilgi almak hem de soru, sorun, şikayet ve önerileri sunmak için çağrı merkezini dilediğiniz zaman aramanız mümkündür. Çağrı merkezini 09.00-17.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

Homm bitkisel gibi farklı marka, kurum ve şirketlerin çağrı merkezi iletişim bilgilerine de sitemizden ulaşmanız mümkündür. İhtiyacınız olan tüm çağrı merkezi iletişim bilgilerine yer vermeye özen gösteriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz