Hometech Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
414

Hometech Türkiye’de  bilgisayar ve tablet üretim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 2004 yılında ARAL A.Ş. bağlı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Android işletim sistemine sahip tabletini 2012 yılında piyasaya sürmüştür. Aradan geçen zamandan sonra Intel ve Microsoft  ile ortaklık anlaşması yapmaları sonucunda Hometech markasına ait ürünlerde kullanılarak hizmet vermektedir. Hometech markası sayesinde bireysel ve KOBİ alanında bulunan birçok müşterisine birçok farklı özellikleri bulunan ürünleriyle faaliyetlerine devam etmiştir. Ürünleri arasında dizüstü bilgisayar, tablet, udu alıcıları, elektrikli su torbaları, aydınlatma sistemleri, hoparlör ve mini bilgisayarları bulunmaktadır.  Aksesuar alanında da müşterilerine hizmet sağlayan Hometech bilgisayar ve tabletlerinde kullanılabilen kulaklık, oyun, kablo, şarj aleti gibi ürünlerini müşterilerinin satışına sunmuştur. Hometech markasına ait tablet ve bilgisayarlar gibi ürünleri ve aksesuarlarını farklı mağazalarda satışa sunmuştur. Türkiye’de Turkcell, Media Markt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar mağazaları başta olmak üzere birçok farklı mağazada ürünlerinin satışa sunulmasına imkan sağlamıştır. Ayrıca Hometech markasına ait internet sitesi üzerinden de sipariş kabul ederek müşterilerine hizmet vermektedir. Hometech markasına ait ürünlerin satış noktalarının yanı sıra satış sonrasında da Türkiye genelinde birçok farklı şehirde bulunan yetkili servisleri sayesinde ürünlerin bakımı ve arızaları için hizmet vermektedirler. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Hometech müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Hometech çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Hometech müşteri iletişim telefon numarası: 0850 622 77 20

Arama terimleri: Hometech müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hometech çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz