Hepsiexpress Çağrı Merkezi İletişim

Hepsiexpress çağrı merkezi iletişim numarası, Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Hepsiburada.com, Hepsiexpress hizmetiyle müşterilerine hizmet vermeye başladı. Biliyorsunuz ki, kargo ücretleri hem satıcıların hem de müşterilerin sinirini bozmaya başladı. Öyle durumlar oluyor ki bazen kargo ücreti ürün parasını bile geçebiliyor. Satıcılar kargo parasını, ürün fiyatına ekleseler de, sunabilecekleri en düşük fiyatın da üstünde bir fiyat sunmak zorunda kalıyorlar. Bunu fırsat bilen Hepsiburada, daha uygun ürünler sunabilmek için, kendi kargoculuk ağını başlattı, bu sayede herhangi bir kar etme içgüdüsü olmadan, satıcılara ucuz kurye hizmeti verecek.

Normal şartlarda kargo ücreti en az 15 TL’den başlar. Mesafe ve kargo kolisinin büyüklüğüne göre bu ücret yüzlerce liraya kadar çıkabilir. Hepsiburada’nın yaptığı bir araştırmaya göre, satıcıların ve alıcıların ödediği ortalama kargo ücreti 22,90 TL imiş. Hepsiburada, Hepsiexress vasıtasıyla bu ücretleri yarı yarıya kadar indirip, fiyatlarda düşüş planlıyor. Özellikle düşük fiyatlı ürünlerde kargo ücreti, ürün fiyatını ciddi anlamda artırdığından,  bu girişim ürün fiyatlarına ciddi bir düşüş olarak yansıyacak gibi görünüyor.

Hepsiburada, henüz bütün ürünlerini hepsiexpress ile gönderemiyor, fakat teslimat ağı iyice yaygınlaşıp geliştiğinde pek çok ürün ciddi manada uygun fiyatlara satın alınabilecek. Başka sitelerde 50 TL’ye satılan bir ürünü, hepsiburada sitesinde 40-45 TL’ye görebileceğiz. Peki ürününüz hepsiexpress ile gönderildiyse, sipariş durumunuzu nasıl öğrenebilirsiniz? Hepsiexpress çağrı merkezi iletişim numaraları nelerdir? Müşteri temsilcisine bağlanma nasıl yapılır? E- posta adresi var mı?

Hepsiexpress Whatsapp İletişim Numarası: 908502524000

Hepsiexpress Çağrı Merkezi Numarası: 0850 252 40 04 

Yorum yapın