Hepsiburada.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
430
Hepsiburada.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Hepsiburada.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin ilk e-ticaret platformu olan Hepsiburada.com markası 1988 yılından bu yana hizmet veriyor. Günümüzde Doğan Holding güvencesiyle hizmet vermeye devam Hepsiburada.com marka olarak almış olduğu çok sayıda ödülüyle, Türkiye’nin e-ticaret sektörünün gelişiminde önemli bir pay sahibi olmuştur. Bu yazımızda sizlere Hepsiburada.com çağrı merkezi telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Elektronikten, giyime, kozmetikten otomobile hayatın her alanındaki ihtiyaçlara yanıt verecek bir ürün yelpazesine sahip olan Hepsiburada.com platformu, her alandaki dünyaca ünlü markaların ürün gruplarını bir araya getiriyor.

En kaliteli ve en popüler markaların tüm ürün gruplarını son derece uygun fiyatlara satın alabilme imkanı veren Hepsiburada.com platformu kendi stokları dışında tedarikçileriyle de müşterilerine hizmet veriyor. Türkiye’nin 81 ilinde bulunan on binlerce tedarikçisi ile ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir.

Hepsiburada.com 444 lü müşteri hizmetleri 0850 252 40 00 numarası ile 7/24 hizmet veriyor.

Hepsiburada.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 252 40 00 (Her gün 08.00 – 24.00)

Hepsiburada.com Genel Müdürlük Adresi
Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul

Hepsiburada.com İletişim Mail Adresi
bilgi@hepsiburada.com

Arama Terimleri: Hepsiburada.com iletişim bilgileri, Hepsiburada.com telefon no, Hepsiburada.com irtibat tel, Hepsiburada.com canlı destek, Hepsiburada.com müşteri temsilcisi, Hepsiburada.com şikayet hattı, Hepsiburada.com 0850 li telefon numarası, Hespiburada.com whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz