Hepsiburada.com Çağrı Merkezi – İletişim Numarası

Türkiye’nin ilk e-ticaret platformlarından olan Hepsiburada’nın müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kurduğu Hepsiburada.com Çağrı Merkezi kolay ulaşılabilir bir merkezdir.

Türkiye’nin önemli e-ticaret platformlarından birisi olan Hepsiburada.com markası, 1988 yılından bu yana hizmet vermektedir. Günümüzde Doğan Holding güvencesiyle hizmet vermeye devam Hepsiburada.com marka olarak almış olduğu çok sayıda ödülüyle, Türkiye’nin e-ticaret sektörünün gelişiminde önemli bir pay sahibi olmuştur. Bu yazımızda sizlere Hepsiburada.com çağrı merkezi telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Hepsiburada.com Çağrı Merkezi

Elektronikten, giyime, kozmetikten otomobile hayatın her alanındaki ihtiyaçlara yanıt verecek bir ürün yelpazesine sahip olan Hepsiburada.com platformu, her alandaki dünyaca ünlü markaların ürün gruplarını bir araya getiriyor.

En kaliteli ve en popüler markaların tüm ürün gruplarını son derece uygun fiyatlara satın alabilme imkanı veren Hepsiburada.com platformu kendi stokları dışında tedarikçileriyle de müşterilerine hizmet veriyor. Türkiye’nin 81 ilinde bulunan on binlerce tedarikçisi ile ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir.

Hepsiburada.com 444 lü müşteri hizmetleri 0850 252 40 00 numarası ile 7/24 hizmet veriyor.

Hepsiburada.com İletişim Numarası

Hepsiburada.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 252 40 00 (Her gün 08.00 – 24.00)

Hepsiburada.com Genel Müdürlük Adresi
Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul

Hepsiburada.com İletişim Mail Adresi

Amazon Çağrı Merkezi

Yorum yapın