Hayat Su Telefon Numarası

Hayat Su telefon numarası kaçtır? Hayat Su çağrı merkezine nasıl ulaşabiliriz? Hayat su kaç yılında kurulmuştur? Hayat Su müşteri hizmetlerine direkt bağlanma ve Hayat Su hakkında diğer merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulmak için derlemiş okuduğumuz makalemizi inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yorumlarda merak ettiğiniz firmaların isimlerini yazarak sizler için araştırma yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Hayat Su İletişim Numarası

Hayat Su ambalajlı su sektörleri arasında yer alan en köklü firmalardan birisidir dememiz mümkündür. Çağımızda genellikle büyükşehirlerde su ihtiyacının yoğun olması üzerine kurulan ve geleceğe yönelik, gelecekteki su sorunlarıyla baş etmeye yönelik çalışmalar sergileyen Hayat Su 1984 yılında kurulmuştur.

1997 yılı Mart ayında Danone Hayat içecek ve gıda sanayi tic. adı altında kurulan Hayat Su 2 yıl geçmenin ardından Akmina maden suyu lansmanını yaparak ürün gamında genişleme yapmıştır. Takvimler 2000 yılı Nisan ayını gösterdiğinde ise firma büyük bir hareketlilik sağlayacak olan damacana su üretimine başlamıştır.

Hayat Su Destek Hattı

Gerek su siparişleri verme konusunda gerekse aldığınız ürünlerde kusur olması halinde ilk olarak firmayla muhatap olmak isteyeceğinizi düşünerekten sizler için Hayat Su telefon numarası bilgilerini araştırdık. Araştırmamızın sonucunda Hayat su firmasının bir çağrı merkezi olduğunu ve bu merkezde Hayat su müşteri temsilcileri aracılığı ile sizlere hizmet verdiğini bulduk. Ayrıca Hayat Su telefon numarası ile birlikte sadece sipariş ve sorunlarınızı bildirmenin yanı sıra aklınıza takılan sorularınızı sorabilir ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Hayat Su telefon numarası (0216) 538 9700 numaralı telefon numarası olup Hayat Su sipariş çağrı merkezi telefon numarası ise 444 0 744 numaralı telefon numarasıdır. Ayrıca Hayat Su sipariş telefonu sizlere saat 09:00 ve 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hayat Su Şikayet Telefonu

Vermiş olduğunuz siparişlerde yaşadığınız sorunları bildirmek istediğinizde karşınızda bir muhatap bulamıyor musunuz. Veyahut sipariş verme sürecinde bir rahatsızlık ile mi karşılaşıyorsunuz? İşte Hayat Su rakip firmalarından farklı olarak bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. Yaşadığınız sorunları ve bununla ilgili şikayetlerinizi bildirmek istediğiniz takdirde Hayat Su çağrı merkezini 0216 538 9700 numaralı telefon ile arayabilir ve Hayat Su müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

Yorum yapın