Hatemoğlu İletişim Telefon Numarası

0
213

Hatemoğlu Türkiye’de giyim sektörüne hizmet veren mağazadır. İlk olarak 1924 yılında mağazaları ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra erkek giyim alanında ürünleri ile mağazalarında hizmet vermiştir. Hatemoğlu mağazası birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Hatemoğlu mağazalarında erkek giyim alanında ve kadın kabanları gibi birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, kaban, takım elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Hatemoğlu mağazalarında ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Hatemoğlu mağazası çanta, kravat, cüzdan ve çorap gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Hatemoğlu mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Uluslararası alanda mağazaları sayesinde hizmet veren Hatemoğlu ürünlerini yurt dışında da mağazaları ve internet sitesi üzerinden piyasaya sürmüştür. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Hatemoğlu mağazaları ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerine alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Hatemoğlu mağazalarında ürünlerinizin tadilat işlemlerini ücretsiz bir şekilde yaptırma imkanı sunmaktadır. Hatemoğlu farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Hatemoğlu müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Hatemoğlu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Hatemoğlu çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Hatemoğlu müşteri iletişim telefon numarası: 0850 390 12 12

Arama terimleri: Hatemoğlu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hatemoğlu çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz