Halkbank Müşteri Hizmetleri

Halkbank Müşteri Hizmetleri numarasının yer aldığı bu içeriğimizde devlet bankası olan Halk Bankasına ulaşabileceğiniz numaralar yer almaktadır.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Halkbank, Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu adı altında kurulan bir devlet bankasıdır. 1933 senesinde kurulan Halkbank’ın kuruluş hedeflerinden birisi ise hem küçük hem de orta büyüklükteki esnaflara ve sanayicilere düşükten kredi vermekti. Türkiye’nin en büyük üç devlet bankası arasında yer alan Halkbank’ın hem Türkiye içerisinde hem de yurt dışı ülkelerinde birçok ATM ve şubesi yer almaktadır. Tam olarak 1950 senesinde kredi kullandırma ve şube açma gibi hizmetler vermeye başlayan banka daha sonrasında büyük bir büyüme yaşamıştır. Halkbank bünyesine Sümerbank, Türkiye Öğretmenler Bankası T.A.Ş. ve Etibank gibi bankalar dahil edilerek daha da zenginleşmiştir. En son ise 2004 senesinde Pamuk Bankasını çatısı altına alan banka her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Şu an Halkbank çatısı altında pek çok kurum barınmaktadır. Bunlardan örnek olarak Halk emeklilik, Halk gayrimenkul, Halk leasing, Halk akademi, Halk evim gibi alanlardır. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden müşterilerinin sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Sadece kurumsal değil aynı zamanda bireysel olarak da hizmet vermekte olan Halkbank üzerinden kişisel olarak kredi/banka kartı çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda düşük faizli ihtiyaç, taşı ve konut kredileri ile en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Halkbank’ın fırsatları hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmak isterseniz Halkbank iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Halkbank çağrı merkezini arayarak aynı zamanda kredi veya banka kartlarınızda meydana gelen sorunlar, borç veya hesap bilgileriniz gibi sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Halkbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 0 401

Kuveyt Türk İletişim Numarası

Yorum yapın