Hacı Şakir Müşteri Hizmetleri Numarası

Hacı Şakir Müşteri Hizmetleri Numarası sayesinde şirket müşterilerine kolayca erişim imkanı sağlamaktadır. Marka, 19’uncu yüz yılın ortalarında 1888 yılında Kırım’ın Kozan Kentinde Hacı Şakir Bey tarafından kurulmuştur. Karadeniz bölgesinin kuzeyinde yaşayan aile, toprakların Rus egemenliğe girmesi ile beraber ve Volga nehrinde kabaran selin her tarafı talan etmesi ile birlikte, 1915 yılında Osmanlı topraklarına yani şimdiki Türkiye’ye göç etmişlerdir.

Hacı Şakir Müşteri Hizmetleri Numarası 2022

Ailenin yaşamış olduğu maddi sıkıntılardan dolayı şirket Amerika firmasına satılmıştır. Şirket günümüzde maalesef ki popülerliğini kaybetmiştir. Belki de Amerikan şirket tarafından satın alınması sebebi de bunu gerçekleştirmek ve bir Türk markasına pazar da yer vermemektir. Şuan da bir Amerikan şirketi olan Colgate Palmalive ürünü olarak satılmaktadır. “Mahdumu” ve “Sabuncuzade Şakir” adıyla kurtuluş savaşının yapıldığı milli mücadele yıllarında 91 sicil numarası ile Atatürk tarafından 1927 yılında onaylanmıştır.

Sabuncuoğlu ailesi İstanbul Üsküdar ilçesinde sevilen sayılan ailelerden biridir. Şirket tam olarak 98 yıl boyunca Sabuncuoğlu tarafından yönetilmiştir. 1970 yılında Ayazağa’da Gliserin fabrikasını kurarken 1974 yılında ise modern makineler ile birlikte üretime geçmiştir. İlk önemli ihracatını ise 1989 yılında başlamıştır. 1987 yılında şirketin yüzde yetmişi maya grubu sahibi Özsüer ailesi yönetime geçmiştir. 1990 yılın da Özsüer ailesi Hacı Şakir’in yüzde yirmi beşlik hissesini de satın alarak tamamının sahibi olmuştur.

Bir yıl sonra Amerikalı şirket, Colgate Palmalive şirkete yüzde elli ortak olmuştur. Şirket, gerek ambalajı gerek ise amblemi ile pazarlama sektöründe yer edinmiş bir sabun markasıdır. Yüzyıl geçen bir tarihçeye sahip önemli bir markadır. Aslında şirketin ürünleri ilk günkü doğal, saf ve kaliteli algısı ile geçen yüz otuz yıl da Türk halkının kültürünün bir parçası olmayı başarmıştır.

Colgate firması adı altında bulunan şirketin ürünleri için Hacı Şakir Müşteri Hizmetleri Numarası herhangi bir sorunda ya da öneride bulunmak için arayabilirsiniz. İpana İletişim Telefon Numarasına ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hacı Şakir Telefon Numarası

(0216) 587 80 00

Colgate İletişim

“Hacı Şakir Müşteri Hizmetleri Numarası” üzerine 2 yorum

  1. Yıllardır Haci Şakir lavanta sivi sabun alirim. Son aldığım sivi sabun saydam, nerdeyse kokusuz, dogru dürüst köpürmeyen bir likit. Genelde Migros, Sarıyer Market den alış veriş yaparım. Anlam veremedim. Bir daha almayacağım.
    100721TR142P kodlu sivi sabununuzdan şikayetçiyim .
    Sizin gibi çizdi bir firmanın ucuza kaçması ve böyle bir mal piyasaya sürmesi utanmazlık.

    Cevapla
  2. Hamam keyfi ürün,sucuk gibi kokuyor!Tamamen hayvansal yağ ile yapılmış!A 101 den aldım çöpe attım.

    Cevapla
Yorum yapın