Gürpınar Su Sipariş ve Destek Hattı

Gürpınar su çağrı merkezi numarası sıcak yaz aylarında en çok aranan numaralardan biri haline geldi. Gürpınar Su 40 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteriyor. Şirket, 1980’den beri” herkes için sağlıklı ve iyi su” sloganıyla çıktığı bu yolda büyük başarılar elde etti. Gürpınar, su markaları arasında geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağıyla dikkat çekiyor. Marka, prensip olarak çevreye zarar vermeyen ileri teknolojilerden faydalanmaktadır. Su, bildiğiniz gibi doğanın en büyük hazinesidir ve en temel ihtiyaçlardan biridir.

Gürpınar Su Müşteri Hizmetleri Numarası

Sektörde yer alan bir çok firma küresel ısınmanın etkileriyle birlikte su satışlarını arttırmıştır. Bu da müşteri hizmetlerine talebi daha çok arttırmıştır. Firmanın amacı, kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak her geçen gün daha iyiyi sunmaktır. Gürpınar Su ’yun kaynağı Gölcük olarak belirtiliyor. Kaynaklar kadar etrafındaki bölgelerin temizliği de son derece önemlidir. Gürpınar, bu konuda oldukça hassas davranıyor. Periyodik kontroller ile tüketicilerine her zaman sağlıklı suyu sunmak için ciddi çalışmalar yapıyor. Firmanın birincil ilkesi üretim aşamasında hijyenik kuralları her zaman en önde tutmaktır. İnsan vücudunun yarısından fazlası sudan oluşmaktır. Bu da su içmenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne seren bilimsel bir gerçektir. Vücudumuz günlük yaşantımızda sürekli olarak su kaybeder. Bu kaybı tamamlamak içinde en az 2 litre su içilmesi öneriliyor. Su içmenin başlıca yararları şunlardır:

  • Su içmek vücudumuzun çok daha verimli çalışmasını sağlar ve vücudumuzu temizler.
  • Kabızlığı önler ve sindirim sisteminin daha iyi çalışmasına yardımcı olur.
  • Çabuk yorulmamızı, baş ağrısı ya da yorgunluk gibi sorunları engeller.
  • Sık su içenler çok daha duru bir cilde sahip olur.
  • Su içmek aşırı yemenin de önüne geçer ve formunuzu korumanıza sağlar.

Bulunduğunuz bölgede faaliyet gösteren bayiler ya da müşteri temsilcileri aracılığıyla Gürpınar Su markasından dilediniz zaman sipariş verebilirsiniz. Gürpınar Su, mineral değerleri ve kolay içimiyle her yudumda sağlık ve tazeliği vücudunuza taşıyor.

Gürpınar Su İletişim Numarası

Aşağıda Gürpınar Su destek hattına ait firma bilgileri belirtilmiştir. Paylaşılan bilgiler aracılığı ile tüm soru, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Müşteri destek ekibi en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

Gürpınar Su telefon numarasına ulaşmak için; 444 2778 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Adres: Altıntepe Mah. Galipbey Cad. No:127, 34840 Maltepe/İstanbul

E-mail: info@asassu.com

 

Yorum yapın