GS Store İletişim Numarası 2021

GS Store İletişim Numarası bilgisi ile Türkiye’nin en büyük ve en köklü futbol kulüplerinden olan Galatasaray’ın şirketine ulaşabilirsiniz. GS Store yani Galatasaray Store 2008 tarihinde kurulmuştur. Galatasaray Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerini satan bir markadır. GS Store’de tüm spor malzemeleri, giyim, aksesuar, ev, ofis malzemeleri, forma, futbol topları gibi birçok ürünü satan firma kurulduğu zamandan beri ürün çeşitliliği ile göz doldurur.

GS Store İletişim Numarası Nedir?

GS Store İletişim Numarası içeriğimizin devamında yer almaktadır. Sarı-kırmızı renklerinin buluştuğu GS Store uzun yıllardır tüm Galatasaray takımının ürünlerini satmaktadır. GS Store mağazaları toplamda 82 satış mağazası ile faaliyet göstermektedir. Zaman içinde ilçelere kadar GS Store açılmıştır. İstanbul, 6’sı Ankara , 4’ü Antalya, 4’ü İzmir 3’ü Konya, 2‘si Adana, ve 2’si Bursa, 2’si Samsun, 2’si Sakarya, Aksaray, Aydın, Balıkesir, İzmit, Elâzığ, Çorum, Kayseri, Kahramanmaraş, Mersin, Gaziantep, Denizli, Malatya, Şanlıurfa, Manisa, Yalova, Tekirdağ, Osmaniye, Muğla, İskenderun, Lefkoşa, Köln ve Bakü’de mağazaları bulunmaktadır. Tüm mağazaları ile büyük bir faaliyet göstermektedir. Satış yaptığı oranda takımına destek olmak isteyenlerin ilk tercihidir. Forma, tişort, atkı, aksesuar ve daha birçok eşyaya kolayca sahip olabilirsiniz. Galatasaray ürünlerin bir arada sunulduğu en büyük ve en başarılı mağaza GS Store’dur. Ülke genelindeki mağazaları ile ve internet üzerinden alışverişlerle satın alabileceğiniz ürünleri bulunmaktadır. GS Store web sitesini ziyaret ederek tüm ürünlere kolayca ulaşabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

GS Store İletişim Numarası
GS Store İletişim Numarası

GS Store Çağrı Merkezi Numarası

GS Store mağazası büyük ilgi görmektedir. GS Store mağazaları ile ilgili sorununuz olduğunda GS Store çağrı merkezi iletişim telefon numaralarından kolayca iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yandan ürün sorgulama, GS Store mağazası sorgulama, ürün iadesi, ürünlerde yaşanan sorunlar ve daha birçok sorununuz için GS Store çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm sorunlarınız ile müşteri temsilcileri ilgilenecektir.

444 19 05

GS Store E-posta Adresi

GS Store iletişim telefon numarası ile ulaşmak bazı zamanlarda zor olabilir. Telefon yoğunluğu olduğu zamanlarda GS Store e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mail trafiğini yöneten müşteri hizmetleri personelleri son derece pratik şekilde tüm bildirimlere yanıt verirler. Daha hızlı ve anında işlem yapmak için en yakın GS Store mağazalarına giderek iletişime geçmeniz mümkündür.

support@gsstore.com

GS Store İletişim

“GS Store İletişim Numarası 2021” üzerine bir yorum

 1. Merhabalar
  Ben İrem Uğurlu Ondokuz Mayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği birinci sınıf öğrencisiyim. Size Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Kültür Daire Başkanlığına bağlı EMMT(Endüstri Mühendisliği Mükemmellik Topluluğu) öğrenci kulübü adına yazıyorum.
  EMMT; bölümümüzün öğrencilerini mesleki açıdan bilgilendirmek adına öğrenci etkileşimli etkinlikler, seminerler, iş sahası gezileri düzenleyip öğrencilerin gelişen sanayiye ayak uydurmalarını sağlamak amacıyla kurulmuş olan mesleki bir topluluktur.
  Değişen ve gelişen sektör çizgisinde bu yıl üçüncüsünü düzenleyecek olduğumuz IDEA’20 (Industrıal Engineering Assemblage) etkinliğimizle tüm mühendis adaylarını bilinçlendirmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda gelecek olan konuşmacılar, IDEA’20 de önde gelen sektör kavramlarından, kişisel deneyim ve kazanımlarından bahsedeceklerdir.
  IDEA’20 ekibi olarak bu etkinliği gerçekleştirmek firmanızın sponsorluğuna ihtiyaç duymaktayız.
  Bu bağlamda sizlere 10-11 Mart tarihlerinde düzenlenmesi planlanan ve 2 gün sürecek olan etkinliğimizin tanıtım ve sponsorluk dosyasını göndererek etkinlik detaylarını sunmayı talep ediyorum, konu hakkında ki olumlu/olumsuz yanıtınızı beklemekteyim.
  Saygılarımla, İyi çalışmalar..
  ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ EMMT ÖĞRENCİ TOPLULUĞU
  IDEA’20 ETKİNLİĞİ EKİP ÜYESİ
  İrem Uğurlu
  ireemugurlu.27@gmail.com

  Cevapla
Yorum yapın