Greyder İletişim Numarası Nedir?

Greyder markası 60 seneden fazladır ülkemizde hizmet vermeye devam eden bir ayakkabı markasıdır. Greyder İletişim Numarası ile şirkete ulaşabilirsiniz. Kurulduğu andan beri kısa bir süre içerisinde büyük kitlelere ulaşan Greyder markası büyük bir ilgi görerek oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır.

Greyder İletişim Numarası

Ayakkabı modasını belirleyen markalar arasında yer alan Greyder erkek ve kadın koleksiyonları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayakkabı alanında kendi modasını yaratan Greyder hem şık hem de kaliteli tasarımları ile kitlelere hitap etmeyi başaran markalar arasındadır. Ürünlerini %100 deri olarak üretmekte olan Greyder hemen hemen Türkiye’nin her şehrinde mağaza açmıştır. Adana, Afyon, Ankara, Bolu, Antalya, Balıkesir, Aydın, Çanakkale, Bursa, Çorum, Diyarbakır, İstanbul, Erzurum ve Gaziantep şehirlerinde hizmet vermekte olan Greyder aynı zamanda yurt dışında da hizmet vermektedir. Romanya’da 5’ten fazla mağazası ile hizmet vermekte olan Greyder müşterileri odaklı çalışmalarını yürütmektedir. Size en yakın Greyder mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için Greyder İletişim Numarası arayabilirsiniz.

Greyder markasının resmi internet sitesi üzerinden de ayakkabılarını görebilir ve Türkiye’nin dört bir yanına sipariş edebilirsiniz. Eğer firmanın resmi internet sitesinde ödeme ya da siparişinizle ilgili bir sorunla karşılaşıyorsanız Greyder iletişim numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Greyder çağrı merkezi hafta içi mesai saatlerinde hizmet vermektedir. Ayrıca Greyder markasının ürünleri hakkında şikayetlerinizi, iade ve değişim gibi taleplerinizi de Greyder çağrı merkezini arayarak yapabilirsiniz.

Bimeks Müşteri Hizmetleri Telefon bilgisi ile de şirkete ulaşabilirsiniz.

Greyder Çağrı Merkezi Numarası

0850 744 07 77

Greyder İletişim E-Posta Adresi

Greyder İletişim Formu

“Greyder İletişim Numarası Nedir?” üzerine bir yorum

  1. greyder den almış olduğum ayakabılar ayayağı vurduğu için bir numara büyüğünü aldın ama yine vurma yaptı bu sureçte ilçede oturduğum için tekrar gidemedim bir ayı geçti şimdi gittiğimde bir ayı geçtiğinden değişim(iade değil)yapamayız dendi ben bir greyder müşterisi olarak bumudur müşteri memnuniyrti diyorum ve bundan sonrada bir dahada gryder marka hiç birşey almayacağım her gördüğümede anlatıp insanları uyaracağım.

    Cevapla
Yorum yapın