Gratis Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
709

2009 yılında kurulan Gratis markası, Türkiye genelinde kozmetik ürünleri satış hizmetleri vermekte olan bir kozmetik şirketidir. Türkiye’ nin 78 ilinde 600’ ü aşkın mağazası ile hizmet vermekte olan Gratis markası, Türkiye’ nin en değerli  kozmetik markalarından birisi konumunda bulunuyor. Bu yazımızda pek çok hanımın merak ettiği Gratis çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri yer almaktadır.

Gratis markasının ürün yelpazesinde yer alan kozmetik, cilt bakım, saç bakım ve kişisel bakım ürünleri sunmaktadır. Türkiye’ nin her yerinde geniş bir mağazacılık zincirine sahip olan Gratis markasının mağazalarında 30 bini aşkın ürün grubu bulunuyor.

“Güzel Bak Kendine” sloganı ile faaliyet göstermekte olan Gratis markasının sunduğu özel kampanyaları sadece kadınlar için değil erkekler içinde önemli fırsatlar sağlıyor.

Türkiye’nin her yerinden Gratis 444 lü müşteri hizmetleri ile 0850 210 69 00 numarasından görüşme sağlanabiliyor.

Gratis Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 210 69 00 (Her gün 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)

Gratis İletişim Mail Adresi
info@gratis.com

Gratis Genel Müdürlük Adresi
Levent Mahallesi, Cömert Sk Yapı Kredi Plaza C Blok, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Arama Terimleri: Gratis iletişim bilgileri, Gratis telefon no, Gratis irtibat tel, Gratis canlı destek, Gratis müşteri temsilcisi, Gratis şikayet hattı, Gratis 0850 li telefon numarası, Gratis whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz