Google Maps Çağrı Merkezi

8 Şubat 2005 tarihinde Google tarafından kullanıma sunulan Google Haritalar yani orijinal ismi ile Google Maps; tamamen ücretsiz olan harita ve navigasyon servisidir. Dünyada en çok kullanılan ve en başarılı online haritalama servisi olarak bilinen Google Maps; pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Bu yazımızda sizlere Google Maps çağrı merkezi telefon numarası ve Google Maps iletişim bilgileri detaylarından bahsedeceğiz.

Google Maps Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Google Maps; akıllı telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda, navigasyon cihazlarında ve daha pek çok elektronik cihazda olmazsa olmaz uygulamalardan birisi haline gelmiştir. Google Haritalar üzerinden neredeyse tüm adreslere ulaşabildiğiniz gibi tüm işletmelerin hem adreslerine hem de iletişim bilgilerine ulaşabilir; işletmeler hakkında kullanıcıların yapmış olduğu yorumlara ulaşabilirsiniz.

Google’nin gün geçtikçe hızla yenilediği ve her geçen gün yeni özellikleri ile kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkartan Google Maps; oldukça gelişmiş sesli navigasyon özelliğine de sahiptir. Bulunduğunuz noktadan gitmek istediğiniz noktayı Google Maps üzerinden işaretleyip; araba ile ulaşım için yol tarifi, yayan yol tarifi, bisiklet ile yol tarifi ve toplu taşıma ile en kısa yol tarifini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Google Maps’de Street View yani sokak görünümü özelliği bulunmaktadır. Sırt ve araç kameraları ile 360 derece açı ile çekilen tüm sokak görünümleri Google haritalar üzerinden kolayca görüntülenebilmektedir. Google Maps’in bilgisayarlar için üretilen yazılımının ismi ise Google Earth’tür. Bu servis ile haritaları çok daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Üzgünüz ki Google Maps 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan Google Haritalar yardım merkezi bağlantısı üzerinden sorununuzla ilgili çözüm başlığına ulaşabilir; sorununuzun çözümü hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Google Maps Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Google Haritalar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Google Maps Yardım Merkezi

Yukarıda bulunan bağlantı aracılığıyla resmi Google Maps yardım merkezi sayfasına ulaşabilir; Google Haritalar konum ekleme, bina ekleme veya işletme ekleme işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Google Maps yanlış adres düzeltme, telefon numarası yanlışlığı gibi problemlerin nasıl çözüleceği hakkında da bilgi alabilirsiniz. Eğer sorununuz ile ilgili başlık sayfada bulunmuyorsa Topluluk sekmesi üzerinden Google Maps müşteri temsilcisi ile görüşebilir; hızlı yanıt alabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda yer alan yorum bölümü üzerinden de operatörlerimizden ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

“Google Maps Çağrı Merkezi” üzerine 2 yorum

  1. Baglarbaşı mahallesi bagdat caddesi sakizagaci sokak numara 43 maltepe istanbul.
    Adresteki Ehli-keyf közde kahve dukkani bana aittir. Fakat adreste kayıtlı olan kalay ayakkabı yı kaldiramiyoruz konumda kalay ayakkabi olarak geçiyor bu konuda yardımcı olmanizi bekliyorum. 0554 448 64 49 bu numaradan ulasabilirsiniz.

    Cevapla
Yorum yapın