Google Benim İşletmem İletişim Telefon Numarası

14
1916

Günümüzde reklamcılık anlayışı tamamen değişmiş; bir işletmenin reklamını yapabileceği en doğru platform dijital medya olmuştur. Google arama sonuçlarında işletmenizin detaylı bilgileri, konum bilgileri ve işletme iletişim bilgilerini ilk sırada gösterebilen Google Benim İşletmem özelliği 2014 yılında hizmete alınmıştır. Bu yazımızda sizlere Google Benim işletmem iletişim telefon numarası ve Google Business çağrı merkezi iletişim telefon numarası gibi bilgilerden bahsedeceğiz.

Pek çok kişi gideceği cafenin, restaurantın veya herhangi bir işletmenin adres ve iletişim bilgilerini öğrenebilmek için Google araması yapmaktadır. Doğru sonuçların gösterilebilmesi, işletmelerin en güncel iletişim ve konum bilgilerini paylaşabilmesi ve daha önce işletmeye giden insanların deneyimlerini paylaşabilmesi adına Google; Benim İşletmem özelliğini kullanıma sunmuştur.

Google Benim İşletmem yani İngilizce adı ile Google Business tamamen ücretsiz bir hizmettir. İşletmenizi Google’a kaydetmeniz için Google sizden herhangi bir ücret talep etmez. Google Benim İşletmem sayfasından yapmış olduğunuz işletme kayıtları Google tarafından denetlenerek değerlendirilmektedir. İşletme kaydı yaparken vermiş olduğunuz adresi Google Business işletme doğrulayabilmek adına bir doğrulama kodu göndermektedir. Ayrıca doğrulama işlemini telefonla da yapabilirsiniz.

Dolandırıcıların çoğaldığı bugünlerde; bir takım dolandırıcı ajanslar Google Business işletme kaydı olmayan pek çok işletmeyi arayarak ücretli bir şekilde Google işletme kaydı işlemini yapabileceklerini belirtmektedirler. Bu yüzden birçok kişinin aklına Google Business benim işletmem ücretli mi sorusu takılmaktadır. Google Business kayıt işlemleri tamamen ücretsizdir. İşletmenizin kazançlarını yükselten ve sunduğu analizler ile işletmeniz hakkında yapmanız gereken iyileştirmeler hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Google Business; pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Google Benim işletmem 444 lü müşteri hizmetleri numarası maalesef bulunmamaktadır. Google Business işletme biriminden destek alabilmek için aşağıda bulunan Google My Business Yardım Merkezi bağlantısını takip ederek, sorununuzun çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Google Benim İşletmem İletişim Telefon Numarası
Maalesef, böyle bir numara yayınlanmamıştır.

Google My Business Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Maalesef, böyle bir numara yayınlanmamıştır.

Google Benim İşletmem Kayıt Sayfası

Google Benim İşletmem Yardım Merkezi

Google Benim işletmem e işletmenizi yukarıda bulunan başvuru sayfası üzerinden ücretsiz olarak kayıt edebilirsiniz. Kayıt işleminde en önemli olan kriter; tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasıdır.

Unutmadan söyleyelim; aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla operatörlerimizden Google Benim İşletmem hakkında destek alabilirsiniz. Destek hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Arama Terimleri: Google Benim işletmem iletişim bilgileri, Google Benim işletmem telefon no, Google Benim işletmem irtibat tel, Google Benim işletmem canlı destek, Google Benim işletmem müşteri temsilcisi, Google Benim işletmem şikayet hattı, Google Benim işletmem 0850 li telefon numarası, Google Benim işletmem müşteri hizmetleri

14 YORUMLAR

  1. Merhaba benim gogle benim işletmem üzerinden reklam açtım ve bana bir mesaj geldi reklamınız askıya alındı die bu konu ile ilgili dönüş sağlarsanız sevinirim

  2. merhaba acaba benim işletmem askıya alındı bu konuda bir türlü google ye ulaşamadım bunu nasıl yapabilirim bana yardımcı olabilir misiniz

  3. Merhaba. Siteyi ilk açtığımda kullanmış olduğum numarayı başka numarayla değiştirmiştim. Bir kaç gün önce tekrar aynı numaramla güncelleyince hesabım askıya alındı. Yardımcı olurmusunuz ?

  4. Posta kodu alamadım bunun için tekrar doğrulama kodu isteğinde bulundum. Her Yenileme yaptığımda da askıya alındı bilgisi geliyor. Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz.

  5. Neden yıllardır yayınlanan yayınlarım askıya alındı 2 senedir sebebi için iletişim kuramıyorum lütfen beni arayın ne yanlış düzenliyelim ama biriyle konuşmak için ne gerekiyorsa yazdım mail destek talebi verdim açıklama yapmanız gerekiyor bence ortada bu hizmet varsa bize bilgi neden verilmeden askıya alınıyor 05535222205 arayın biz ulaşamıyoruz size

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz