GoDaddy Müşteri Hizmetleri Numarası 2022

GoDaddy Müşteri Hizmetleri Numarası ile dünyanın en büyük hosting ve domain şirketi olan GoDaddy’ye ulaşabilirsiniz. Ülkemizden binlerce müşteriye sahip olan şirket yabancı kuruluşlu bir şirket olmasına rağmen Türkçe destek hattına sahiptir. Fiyat olarak oldukça iyi performanslı bir şirkettir. Ana merkezi Amerika’nın Arizona kentindedir.  Şirketin CEO’su Aman Bhutani iken, kurucusu Bob Parsons’tur. Şirket yönetim ekibini çok titizlikle seçmekte olup, alnının en iyilerini başa getirmektedir.

GoDaddy Müşteri Hizmetleri Numarası

GoDaddy Müşteri Hizmetleri Numarası içeriğimizin devamında yer almaktadır. Şirketin hosting fiyatları diğer şirketlere kıyasla daha pahalı olsa da tercih edilme sebebi, verileri güvenle tutması, düzenli yedekleri alması ve hız performansının yüksek olması. Bir diğer neden ise, sunucuda kesinti yaşanma olasılığının diğerlerine oranla çok düşük olması denilebilir. GoDaddy aracılığı ile isterseniz tam kontrollü sunucu da satın alabilir, geniş kapsamlı sunucu yönetimine sahip olabilirsiniz.

Şirkette herhangi bir sorun yaşandığında anında geri dönüş vermesiyle bilinen, müşteri hizmetlerinin ilgisiyle anılan GoDaddy şirketi, şimdiye kadar 20 milyona yakın müşterisine hizmet vermiş ve toplamda 80 milyon alan adı sağlamıştır. Dünyanın en büyük alan adı satış kuruluşu olarak bilinmektedir. 14 ülkede sunucu merkezi kurmuş olup, 10.000’e yakın çalışana ev sahipliği yapmaktadır.

1997 yılında kurulmuştur, 2002 tarihine VeriSign şirketi tarafından tüm hakları satın alındı. Web sitesi mimarı özelliği, SSL sertifikalarının kolay entegresi ve güvenilir bir şekilde ödeme yapılabilmesi GoDaddy şirketinin bu kadar fazla tercih edilmesinin ana sebepleri arasındadır. Şirket sürekli olarak yeni kampanyalarla domain alımlarında indirim sağlamaktadır. Bunun yanında satış yapmak isteyenlere de satış ortaklığı hizmeti vermektedir. Sadece e-posta, hosting, sertifika veya VPS sunucu şeklinde de hizmet veren şirket, alanında kendini kanıtlamıştır.

Şirkete ulaşmak istediğinizde, her bölüme ayrı bir ekip ve ayrı çalışanlar bakmaktadır. Bir sorununuz olduğunda müşteri hizmetleri otomatik olarak sizi isteğinize göre yönlendirmektedir.

GoDaddy Çağrı Merkezi Numarası

0 850 390 75 46

GoDaddy İletişim

Yorum yapın