Getir Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Getir Müşteri Hizmetleri Numarası verdiğimiz bu içeriğimizde Türkiye’nin birçok noktasında hizmet vermektedir.

Getir uygulamasında istediğiniz ürünleri satın alarak adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Ekmek, pasta, çay, kahve, filtre kahve, salam, sucuk, peynir, zeytin, su, meyve suyu, çikolata, simit, bisküvi, cips, kuruyemiş, deterjan, sakız, mısır, dondurma, oda spreyi, iç çamaşırı gibi birçok ürün bulunmaktadır.

Getir Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün ürünlerine ürün eklemektedir. Uygulamayı indirerek anında üye olabilirsiniz. Ürünleri sepete ekleyerek hemen satın alabilirsiniz. İlk siparişlere özel indirimler bulunmaktadır. 20 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız 10 TL indirim yapılmaktadır. Bulunduğunuz yere göre getirme süresi önceden belirlenir. 5-10 dakika arasında değişim göstermektedir. Sipariş verdikten sonra motor kuryenin nerede olduğunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aldığınız hizmeti değerlendirebilirsiniz. 7/24 faaliyet göstermektedir. Günün her saati sipariş verebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Gelen personeller de son derece güler yüzlü ve yardımsever olmalıdırlar. Geç kalmazlar. Sipariş sonrası hemen harekete geçmektedirler. Getir ile ilgili tüm sorunlarınız için Getir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Getir ile ilgili tüm soru, şikayet, öneri, bilgi ve istekleriniz için Getir çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Telefon ile ulaşamadığınız zamanlarda Getir uygulamasında bulunan canlı destek bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi ve siparişlerde yaşadığınız sorunlar için Getir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde OEDAŞ İletişim Numarası bilgisi aktarılmıştır.

Getir Çağrı Merkezi Numarası

0850 532 50 50

Getir iletişim

Yorum yapın