Gerçeğin Peşinde İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Gerçeğin Peşinde İletişim numarası nedir? Gerçeğin Peşinde programına nasıl bağlanırım? Programa canlı bağlanmak için yazımız sizlere yardımcı olacaktır.

Serap Paköz’ün sunmuş olduğu Gerçeğin Peşinde programı sabah kuşağının en çok izlenen televizyon programlarından biridir. Gerçeğin Peşinde programında gerçek hayatta yaşanmış olaylar işlenmektedir. Ünlü ve usta sunucu Serap Paköz’ün sunmuş olduğu program TV8 ekranlarında hafta içi her gün saat 13.30’da yayınlanmaktadır. Bu yazımızda sizlere Gerçeğin Peşinde iletişim telefon numarası ve WhatsApp hattı gibi irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

TV8 kanalında canlı olarak hafta içi her sabah saat 13.30’da yayınlanan programda faili meçhul cinayetler, kayıp vakaları ve ailesi ile problem yaşayan kişilerin barıştırılması gibi konular işlenmektedir. Serap Paköz pek çok kişi tarafından sevilerek takip edilen nadir sunuculardan birisidir.

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Numarası

0212 331 88 00
0542 332 22 22 (Sadece WhatsApp üzerinden ulaşılabilir.)

15 Haziran 1965 tarihinde Ankara’da doğan Serap Paköz; ilköğretim ve ortaöğretim eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. 1982 yılında TRT’de çalışmaya başlayan Serap Paköz, yaklaşık 15 yıl TRT radyolarında çalıştıktan sonra 1997 yılında Kanal D’ye transfer olarak ekranlarda kendini göstermeye başlamıştır. 1997 yılından bu yana aktif bir şekilde televizyonlarımızda olan Serap Paköz; günümüzde en sevilen kadın sunuculardan birisidir.

Eğer programda işlenen olay ile ilgili bilgi sahibi iseniz, ihbarda bulunmak istiyorsanız veya programa başvuru yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan Serap Paköz Gerçeğin Peşinde iletişim telefon numaraları üzerinden program ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Serap Paköz İletişim Telefon Numarası

0212 331 88 00
0542 332 22 22 (Sadece WhatsApp üzerinden ulaşılabilir.)

Yukarıda bulunan 0212’li numarayı arayarak ihbarınızı veya başvurunuzu yapabilirsiniz. 0542’li numara ile sadece WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. WhatsApp üzerinden ihbarınız hakkında fotoğraf, ses kaydı, video veya mesaj gönderebilirsiniz. Tüm hatlar tamamen ücretsizdir.

Gerçeğin Peşinde WhatsApp Hattı Telefon Numarası

0542 332 22 22

“Gerçeğin Peşinde İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı” üzerine 2 yorum

  1. sayın hocam size watshap dan ulşamadım benim size bi Sorum olucakdı bi resim atmam gerek soruyu ozaman sorabilirim ancak ama bende whatsapp hattınız yok.

    Cevapla
  2. Serap hanım sizden rica edicem Ekrem imamogluna seslenme işi istiyorum yardıminiz gerekiyo bana söz vermiş ti iş vericekti bana İst belediyeden saygılar

    Cevapla
Yorum yapın