GENPA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
482

GENPA, büyük bir teknoloji firmasıdır. Telefon, tablet, bilgisayar, aksesuar ve daha birçok bilgisayar donanım ürünlerinin satıldığı bir platformdur. 1965 tarihinden bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. 1978 tarihinde ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Dünya çapında ve Türkiye içinde yüz binlerce müşterisi bulunmaktadır. Son derece bilinen ve sevilen markaların satışına olanak sağlamıştır. Alcatel, Apple TV, Apple Watch, Apple iPhone, iPad, Beats, Cellularline, Infinix, Oppo, PanzerGlass, Tecno, TCL, Turkcell T Serisi, Turkcell VINN, Xiaomi ve Vivo markalarına Yetkili Teknik Servis Hizmeti vermektedir. Ürünleri hem satıyor hem de teknik hizmetinden sorumludur. Türkiye dışındaki birçok markanın satış sorumluluğunu da yapmaktadır. Yıllardır sorunsuz faaliyet gösteren firmanın binlerce müşterisi bulunmaktadır.

 

GENPA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

GENPA markası hakkında bilgi almak için, GENPA ürünleri hakkında bilgi almak için, GENPA sipariş verirken yaşadığınız sorunlar için, ürün arızaları için, ürün sorunları için GENPA çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz. Diğer yandan GENPA ürünleri hakkında her türlü şikayet, istek, soru ve önerileriniz için GENPA irtibat numarasını arayarak hizmet alabilirsiniz.

0212 359 03 59

GENPA E-posta Adresi

GENPA birçok müşterinin hizmet aldığı telefon hattını günün yoğun saatlerinde bile idare etmektedir. Bazı zamanlarda sorularınız ve problemleriniz önemli olmayabilir ya da telefon ile iletişime geçmek istemeyebilirsiniz. Böyle zamanlarda GENPA e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. GENPA markası ile ilgili her türlü sorunuz için GENPA e-posta adresine mail atarak iletmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri personelleri son derece uzman kişileri bünyesinde çalıştırmaktadır.

info@genpa.com.tr

GENPA Sosyal Medya Hesapları

GENPA firmasına yayınlanmış olan çağrı merkezi iletişim numaralarından ya da GENPA e-posta adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Diğer yandan GENPA firmasının birçok sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Sosyal medya hesaplarından bildirilen görüşler daha çok dikkat çekmektedir. O yüzden GENPA markasının Facebook, Twitter, İnstagram ve Pinterest hesaplarına ulaşarak kolayca hizmet alabilirsiniz.

Twitter adresi; @GENPAOnline
Facebook adresi; GENPAOnline
İnstagram adresi; @GENPAOnline
Pinterest adresi; GENPAOnline

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz