General Mobile Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası

Türkiye’nin cep telefonu ve tablet üretimi gerçekleştiren milli bir şirketi olan General Mobile’ın müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına kurduğu General Mobile Çağrı Merkezi numarasına içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

General Mobile Çağrı Merkezi

General Mobile şirketi, 2005 yılında kurulmuştur. Tamamen yerli üretim akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar ürünleri üreten General Mobile, Türkiye genelindeki Ar-Ge merkezleri ile yaptığı çalışmalarla Türkiye’nin en çok kullanılan akıllı cep telefonlarını tasarlamıştır. Bugün, General Mobile çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve firmanın diğer iletişim yollarından bahsedeceğiz.

“GM” kısaltması ile bilinen General Mobile, “GM Serisi” cihazlarıyla kullanıcılara yüksek performanslı ve stabil bir akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar deneyimi sunmaktadır. Tüketici elektroniğinde yüksek üretim hacminin yanı sıra en yüksek satış rakamlarına sahip olan Türk teknoloji şirketidir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Fatih Projesi” kapsamında da tablet bilgisayar dağıtımı gerçekleştirmiştir.

General Mobile markalı akıllı cep telefonu kullanıcılarına yönelik olarak teknik destek çözümleri için faaliyet gösteren General Mobile 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0850 955 15 15 ile müşteri temsilcileriyle görüşme yapılabiliyor.

Philips Çağrı Merkezi

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 955 15 15 (08:30 – 18:30 Pazartesi – Cuma)

General Mobile WhatsApp Hattı
0553 507 18 18

General Mobile İletişim Mail Adresi

Yorum yapın