Garanti BBVA Çağrı Merkezi Numarası

Ankara merkezli olarak 1946 yılında kurulan Garanti BBVA; Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Müşteri memnuniyetine dayalı politikası, kaliteli hizmet anlayışı, kurumsal ve bireysel anlamda sunduğu bankacılık çözümleri ile ülkemizde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bugün, sizlerle Garanti BBVA çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Garanti BBVA müşteri hizmetlerine bağlanma ile ilgili detayları anlatacağız.

Garanti BBVA Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Garanti BBVA’nın Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde toplam 986, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde toplam 6, Malta ve Lüksemburg’ta birer şubesi olmak üzere toplamda 994 şubesi bulunmkatadır. Toplamda 12.6 milyondan fazla müşterisi bulunan Garanti BBVA’nın 4500’ü aşkın Paramatik aıdnı verdiği ATM’si bulunmaktadır. Garanti BBVA’nın 20 bini aşkın çalışanı bulunması ile birlikte Garanti BBVA’nın çağrı merkezi müşteri memnuniyeti açısından ödüller almıştır.

24 Nisan 2019 tarihinde Garanti Bankası’nın açıklaması ile birlikte Garanti Bankası’nın Doğuş Grubun’da bulunan tüm hisseleri BBVA (Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A.) grubuna satılmıştır. 11 Haziran 2019 tarihinde bankanın ismi tamamen değiştirilerek Garanti BBVA adını almıştır. Bireysel, KOBİ ve Ticari kategorilerinde müşterilerine bankacılık hizmeti sunan Garanti BBVA; sunmuş olduğu son teknoloji özellikleri, uygun kredi oranları ve piyasanın en çok kampanya yapan kredi kartı olarak bilinen Bonus Kart markasıyla pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Garanti BBVA’nın Türkiye içindeki iştirak alt şirketleri şunlardır; Garanti BBVA Emeklilik ve Hayat, Garanti BBVA Yatırım, Garanti BBVA Portföy, Garanti BBVA Leasing, Garanti BBVA Faktoring, Garanti BBVA Mortgage, Garanti BBVA Teknoloji, Garanti BBVA POS Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) ve Garanti BBVA Filo. Ayrıca Garanti BBVA’nın yurtdışı iştirakleri de bulunmaktadır. Bunlar; Garanti BBVA International ve Garanti BBVA Romanya.

Garanti BBVA 444 lü müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Garanti BBVA müşteri temcilsi ile görüşme sağlayabilir; bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 0 333

Garanti BBVA POS Destek Hattı İletişim Telefon Numarası

444 0 339

Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi

444 0 333

Garanti BBVA Yazışma Posta Adresi

PK: 338 Avpim/İstanbul

Yukarıda bulunan numaralar aracılığıyla Garanti BBVA müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilir; kayıp/çalıntı kart bildirimi, para transferi ile ilgili soru ve sorunları, kampanyalar hakkında bilgi alımı, güncel döviz kurları, kredi kartı borç öğrenme, mobil operatör TL yükleme gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca tüm soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Garanti BBVA’ya bildirebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda bulunan Garanti BBVA iletişim formu bağlantısı üzerinden Garanti BBVA’ya tüm mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Garanti BBVA İletişim Formu

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Garanti BBVA müşteri hizmetlerinde de sesli yanıt sistemi bulunmaktadır. Pek çok Garanti BBVA müşterisi, çağrı merkezini aradığında müşteri temsilcisine bağlanmak için uzun süre çabalamaktadır. Garanti BBVA müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için sesli yanıt sisteminin size soracağı ‘Müşteri temsilcilerimizle hangi konuda görüşmek istiyorsunuz?’ sorusuna ard arda ‘Diğer’ cevabını verin. Sistem sizi otomatik olarak numara tuşlayabileceğiz menüye yönlendirecektir. Bu menü de sırası ile 2 ve 0 rakamlarını tuşlayınız. Saniyeler içinde Garanti BBVA müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Twitter İletişim Numarası bağlantısından ise Twitter’a ulaşabilirsiniz.

“Garanti BBVA Çağrı Merkezi Numarası” üzerine bir yorum

  1. I can see that your website probably doesn’t have much traffic.
    Your posts are awesome, you only need more new visitors.
    I know a method that can cause a viral effect on your website.
    Search in google: Jemensso’s tricks

    Cevapla
Yorum yapın