Garanti Bankası Çağrı Merkezi Numarası

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarasına ulaşmak için yazımız sizlere faydalı olacaktır. Kuruluşu 1946 yılına kadar uzanan bir bankacılık şirketi olan Garanti Bankası, faaliyet gösteren Osmanlı Bankası’nın üzerine kurulmuştur. Bu şekilde son derece geniş altyapıya ve dinamik bir sisteme sahip olan Garanti Bankası, günümüz Türkiye’sinde en büyük ikinci özel bankacılık kuruluşu konumunda bulunuyor. Bu içeriğimizde Garanti Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgilerden bahsedeceğiz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Tam  adı Türkiye Garanti Bankası A.Ş. olan Garanti Bankası, bireysel, kurumsal ve KOBİ şeklinde farklı müşterilerine özel zengin bankacılık ürün ve hizmetleri sağlamaktadır. Türkiye’nin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Lüksemburg, Malta, İngiltere, Almanya ve Çin gibi ülkelerde de temsilciliklere sahiptir.

Bu şekilde Türkiye’nin uluslararası bankacılık kuruluşlarından birisidir. Ürün ve hizmetleri ile çok sayıdaki ödülünde sahibi olmuştur.

Garanti Bankası 444 lü müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilmek için 444 0 333 numarasının aranması gerekiyor.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Garanti Bankası müşteri temsilcisi ile görüşebilmeniz için aramanız gereken numaralar; 444 0 333 ve 0850 222 0 333 olarak yer almaktadır.

Garanti Bankası Genel Müdürlük Adresi:
Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul

Garanti Bankası sizlere en kaliteli hizmeti sunma prensibini devam ettirmektedir. Bankaya ve diğer bilgilere ulaşmak için yapacağımız aramalar şu şekildedir; Garanti Bankası iletişim bilgileri, telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı

Yorum yapın