Garanti Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
426

Kuruluşu 1946 yılına kadar uzanan bir bankacılık şirketi olan Garanti Bankası, faaliyet gösteren Osmanlı Bankası’nın üzerine kurulmuştur. Bu şekilde son derece geniş altyapıya ve dinamik bir sisteme sahip olan Garanti Bankası, günümüz Türkiye’sinde en büyük ikinci özel bankacılık kuruluşu konumunda bulunuyor. Bu içeriğimizde Garanti Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgilerden bahsedeceğiz.

Tam  adı Türkiye Garanti Bankası A.Ş. olan Garanti Bankası, bireysel, kurumsal ve KOBİ şeklinde farklı müşterilerine özel zengin bankacılık ürün ve hizmetleri sağlamaktadır. Türkiye’ n’n yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Lüksemburg, Malta, İngiltere, Almanya ve Çin gibi ülkelerde de temsilciliklere sahiptir.

Bu şekilde Türkiye’nin uluslararası bankacılık kuruluşlarından birisidir. Ürün ve hizmetleri ile çok sayıdaki ödülünde sahibi olmuştur.

Garanti Bankası 444 lü müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilmek için 444 0 333 numarasının aranması gerekiyor.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 333
0850 222 0 333

Garanti Bankası Genel Müdürlük Adresi
Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul

Garanti Bankası İletişim Formu

Arama Terimleri: Garanti Bankası iletişim bilgileri, Garanti Bankası telefon no, Garanti Bankası irtibat tel, Garanti Bankası canlı destek, Garanti Bankası müşteri temsilcisi, Garanti Bankası şikayet hattı, Garanti Bankası 0850 li telefon numarası, Garanti Bankası whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz