Ford İletişim Numarası

Ford İletişim Numarası, Ford otomobil sahibi olan birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. 16 Haziran 1903 yılında Henry Ford tarafından kurulan Ford, dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden birisidir. Otomotiv sektörünün en değerli markalarından birisi olan Ford, Amerika’nın otomotiv teknolojisindeki gelişiminin en önemli temsilcisidir. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 9 farklı ülkede fabrikalar açan Ford, Türkiye’ de ortak sisteminde faaliyet gösteriyor. Bugün, sizlerle Ford İletişim Numarası ve diğer Ford iletişim bilgileri detaylarını inceleyeceğiz.

Ford Çağrı Merkezi

Bu çerçevede de 51% The Ford Motor Company ile 49% Otosan A.Ş. ortaklığında faaliyet gösteriyor. 1997 yılında her iki şirketinde hisse senedi dengesi sağlandı. Bunun üzerine Ford Otosan markası ortaya çıktı. Bu şekilde Türkiye’ de yüksek hacimli üretim gerçekleştiriyor olması ile altyapı ve teknik servis hizmetleri konusunda önemli avantajlar sağlamaktadır.

Ford Telefon Numarası

Henry Ford, dünyanın en karlı ve en büyük şirketlerinden biri olacak Ford Motor Company’yi kurduğunda henüz 38 yaşındaydı. 100 yılı aşkın süredir sürekli aile kontrolünde olan şirket, dünyanın en büyük aile şirketleri arasında yer almaktadır. 2017 yılında yeni logosuna geçiş yapan Ford, yeni model araçlarında bu logonun kullanımına devam etmektedir. İlk logosuna 1911’de sahip olan firmanın bugüne kadar olan logosunda oldukça farklı değişimler olmuştur.

Oldukça ilginç bir geçmişe ve hikayeye sahip olan Ford, ülkemizde birçok kişi tarafından tercih edilen binek otomobil markaları arasında yer almaktadır. Focus modelinin en çok tutulmasıyla, sokaklarda birçok defa Ford Focus marka araçlara rastlanmaktadır. Ford’un bu kadar tercih edilmesiyle birçok kişi iletişim numarasını aramaktadır.

Her gün 24 saat kesintisiz faaliyet gösteren Ford 444 lü müşteri hizmetleri numarası ise 444 36 73 şeklindedir.

Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 36 73

Nissan İletişim Telefon Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

Yorum yapın