Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
645

16 Haziran 1903 yılında Henry Ford tarafından kurulan Ford, dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden birisidir. Otomotiv sektörünün en değerli markalarından birisi olan Ford, Amerika’nın otomotiv teknolojisindeki gelişiminin en önemli temsilcisidir. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 9 farklı ülkede fabrikalar açan Ford, Türkiye’ de ortak sisteminde faaliyet gösteriyor. Bugün, sizlerle Ford çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer Ford iletişim bilgileri detaylarını inceleyeceğiz.

Bu çerçevede de 51% The Ford Motor Company ile 49% Otosan A.Ş. ortaklığında faaliyet gösteriyor. 1997 yılında her iki şirketinde hisse senedi dengesi sağlandı. Bunun üzerine Ford Otosan markası ortaya çıktı. Bu şekilde Türkiye’ de yüksek hacimli üretim gerçekleştiriyor olması ile altyapı ve teknik servis hizmetleri konusunda önemli avantajlar sağlamaktadır.

Her gün 24 saat kesintisiz faaliyet gösteren Ford 444 lü müşteri hizmetleri numarası ise 444 36 73 şeklindedir.

Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 36 73

Arama Terimleri: Ford iletişim bilgileri, Ford telefon no, Ford irtibat tel, Ford canlı destek, Ford müşteri temsilcisi, Ford şikayet hattı, Ford 0850 li telefon numarası, Ford whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz