Flormar Çağrı Merkezi Numarası

Flormar Çağrı Merkezi Numarası sayesinde İtalya merkezli moda şirketine kolayca erişebilirsiniz. Flormar Çağrı Merkezi de şirket kurulduktan kısa bir süre sonra faaliyete geçmiştir. 1970 yılından bu yana moda ile renkleri bir arada tutmuşlardır. İtalya’da İstanbul’a taşınmıştır. Tarihçelerinden bahsederlerken güzelliğin yolculuğu olarak adlandırmaktadırlar.

Flormar Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Flormar Çağrı Merkezi Numarası bilgisine içeriğimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ürünlerini üretmek konusunda hızlı bir gelişim sağlamıştır. Tam olarak 2008 yılından sonra perakende satışa yönelmiştir. Dünya çapında adı duyulmuş bir marka haline gelmiştir. 250 şehirdeki 960 mağazasıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Hemen hemen her gün binlerce ürünü satılmaktadır. Markanın öne çıkan en önemli özelliği rengarenk olmasıdır. Eğlenceli ve enerjik renkler kullanılmıştır.

Asıl hedefi ise kadınlara yönelik güzellik markası olmaktır. Makyaj, aksesuar ve cilt bakımı ürünleri bulunmaktadır. Takma tırnak, makyaj fırçası, el kremi, yüz kremi, makyaj süngeri, makyaj malzemeleri gibi birçok ürün çeşitliliği söz konusudur. Kadın bakım ve güzellik denilince akla gelen malzemelerin hepsi, eksiksiz biçimde Flormar markasında bulunmaktadır. Flormar ürün iadesi, ürün sorgulama, mağaza sorgulama, ürün sorunları gibi işlemleriniz için Flormar müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Flormar ile ilgili tüm soru, öneri, şikayet ve istekleriniz için Flormar müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Yoğunluk olduğu için çoğu zaman ulaşamayabilirsiniz. Böyle zamanlarda web sitelerinde bulunan canlı destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Diğer tüm işlemler için Flormar çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Çalışan personeller ve müşteri hizmetleri son derece bilgili, sıcakkanlı ve yardımsever oldukları için her konuda yardım edeceklerdir.

Bir önceki içeriğimizde ise BUDO Müşteri Hizmetleri bilgisi yer almaktadır.

Flormar Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 333 03 19

“Flormar Çağrı Merkezi Numarası” üzerine bir yorum

  1. Anneler gunu için olan siparişimiz hala gelmedi. Ben Gülay Ozperk muratpasa/Antalyadayım. Sipariş no SIPO425736793 LUTFEN CEVAPLARMISINIZ BUGUN. URUN YARIN ELIMDE OLSUN ISTIYORUM, NISANIN 30 UNDA SIPARIS VERILMISTI . ESIM TUNA OZPERK TLEFONU 5365698179 KARGO ANTALYADA SUBEDE IŞE GIDIP ALABILSIN DIYE ARIYORUM.GULAY

    Cevapla
Yorum yapın