FLO Çağrı Merkezi Numarası

FLO çağrı merkezi numarası ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde bu firmayı tercih eden tüm müşteriler için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

FLO Müşteri Hizmetleri Numarası

FLO ayakkabı mağazası 1960 senesinde kurulmuştur. Ahmet Ziylan tarafından kurulan FLO günümüzde Türkiye’nin en popüler ve en kaliteli alışveriş mağazaları arasında yerini almaktadır. Türkiye içerisinde açtığı yüzlerce mağaza ile alanında öncü mağazalar arasında yerini almayı başaran FLO’da 25 binden fazla personel çalışmaktadır. Yılda 55 milyon çift ayakkabı satan FLO, güvenilir markaların ayakkabılarını müşterilerine sunmaktadır. Polaris, Lumberjack, Butigo, Dockers, Mercedes, Kinetix gibi markaların ürünlerini toptan olarak satan FLO mağazaları her yıl milyonlarca kişiye ürün satmaktadır. Türkiye’de neredeyse 500 mağaza açan FLO aynı zamanda yurt dışında da hizmet vermektedir. Hemen hemen Türkiye’nin her şehrinde mağazası ile hizmet vermekte olan FLO tüm işlek caddelerde ve alışveriş merkezlerinde yer almaktadır. Size en yakın FLO mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için FLO iletişim numarasını arayabilirsiniz. Alanında uzman kişilerce oluşturulmuş destek ekibi ile her türden işleminiz hemen kayıt altına alınmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu iş saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.

flo

FLO Çağrı Merkezi Numarası

Yurt dışında da 80’e yakın mağaza açan FLO aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir. E-ticaret sektöründe de adından sık sık bahsettiren FLO’da erkek, kadın ve çocuk koleksiyonlarını bulabilir ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. FLO’nun resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız siparişleri 3 iş günü içerisinde adresinize teslim alabilirsiniz. FLO müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzun nerede olduğun sorgulatabilirsiniz. FLO’dan satın aldığınız ürünler hakkında istek, öneri ve şikayetlerde bulunmak için de FLO çağrı merkezini arayabilirsiniz.

FLO mağazalarından aldığınız ürün ile ilgili deforme ve hatalar ile karşılaşmanız durumunda FLO iletişim numarasını tuşlayarak operatörlere durumu bildirebilirsiniz. Değişim ve iade işlemlerini sizin adınıza operatörler gerçekleştirmektedir. Ürünü aldığınız tarihe yakın bir zamanda bu işlemi gerçekleştirmeniz önemlidir. İade ve değişim süreci ile ilgili bilgi almak için flo çağrı merkezi numarası sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FLO Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 3 356

FLO İletişim E-Posta Adresi:

musteriiliskileri@flo.com.tr

 

Yorum yapın