Fizy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fizy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi sayesinde 2008 yılında faaliyete geçen Turkcell’in bir uygulaması olan Fizy’ye herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. Fizy uygulaması, 2008 tarihinde piyasaya sunulmuştur. Fizy uygulaması bir Türk tarafından kurulmuştur. Kurulduğu zamandan bu yana büyük bir kullanıcı kapasitesi oluşmuştur. Şuanda sahibi ve yöneticiliği Turkcell’dir. Turkcell önderliğinde piyasaya sürülmüş olan bir uygulamadır.

Fizy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021

Fizy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Fizy genel anlamda bir müzik portal servisi olarak kullanılan bir servistir. Dünya çapında 30’dan fazla ülkede kullanılan Fizy, tamamen Türk uygulaması olduğu için de gurur verici bir uygulamadır. Fizy uygulamasının içinde binlerce şarkı bulunmaktadır. Müşterilerin tüm kategorilere ait parçalarını kolayca bulabileceği bir platform olmuştur. Fizy neredeyse tüm Turkcell kullananların bir numaralı müzik programıdır. Fizy tüm kullanıcıların bir numaralı müzik uygulamasıdır. Her türden müzik parçasının bir arada bulunduğu ve listeler halinde sunulduğu bir müzik programıdır.

Fizy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Fizy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fizy İletişim Kanalları

Fizy uygulaması birden fazla ulaşım yolu bulunmaktadır. İlk olarak Fizy uygulamasının içindeki bize ulaşın kısmından birkaç bilginizi ekleyerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Fizy teknik destek almak için ya da diğer sorunlarınız için Fizy e-posta adresine mail atarak da kolayca çözüm bulabilirsiniz. Müşterilere en uygun irtibat tipi seçerek ulaşmalarını öneririz. Fizy sorunlarını 09:00 ve 20:00 saatleri arasında iletebilirsiniz.

Fizy E-posta Adresi

Fizy ile ilgili tüm teknik destek, soru, öneri, istek, şikayet ve diğer tüm problemleriniz için Fizy e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm işlemlerinizin devamı için Fizy ile irtibata geçebilirsiniz. Fizy çalışanları ve müşteri temsilcileri son derece profesyonel bir hizmet vermektedir. Gelen mailleri düzgün biçimde cevaplamak için irtibata geçebilirsiniz.

support@fizy.com

Fizy Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Fizy uygulaması ile ilgili her türlü şikayetiniz, sorunuz ve diğer destekleriniz için Fizy çağrı merkezi iletişim telefon hattını arayarak her konu hakkında kolayca bilgi alabilirsiniz. Fizy müşteri temsilcileri gelen tüm aramalara anında cevap verir ve bünyesinde bulunan Fizy ile ilgili soruları cevaplar. Fizy Turkcell firmasının bünyesinde olduğu için yaşanan sorunlarda Turkcell ile irtibata geçilmesini öneririz. Telefon hattından ulaşamazsanız ya da acil bir durum olduysa müşterilere en yakın Turkcell TİM mağazalarına gitmelerini öneririz. Turkcell firması tüm Fizy uygulamasının sorunları ile ilgilenmektedir.

Fizy Kullanıcı Sözleşmesi

Bir önceki içeriğimizde ise GS Store İletişim Numarası bilgisi verilmiştir.

“Fizy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın