Fırat Elektrik Çağrı Merkezi Numarası

Fırat Elektrik Çağrı Merkezi Numarası, elektrik dağıtım ve satış şirketi olan Fırat şirketinin hizmet verdiği iletişim merkezidir.

Fırat Elektrik günümüzde elektrik enerjisinin dağıtımını ve satışını gerçekleştiren bir firmadır. Kazancı Holding tarafından kurulan bir firma olan Fırat Elektrik günümüz itibari ile Bingöl, Tunceli, Elazığ ve Malatya şehirlerimize elektrik enerjisi dağıtımı yapmaktadır.

Fırat Elektrik Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Neredeyse 10 senedir kesintisiz ve kaliteli bir hizmet vermekte olan Fırat Elektrik her geçen gün alt yapısını güçlendirmekte ve verdiği hizmet ile müşterilerinin memnuniyeti ile karşılaşmaktadır. Müşteri odaklı olarak projelerine yön veren Fırat Elektrik alanında öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Tam olarak dört şehirde verimli ve kaliteli bir elektrik hizmeti vermekte olan Fırat Elektrik firmasının 1.5 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır. Fırat Elektrik firması hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi Fırat Elektrik müşteri hizmetlerini arayarak dile getirebilir ve yetkililerden geri dönüş alabilirsiniz.

Fırat Elektrik iletişim numarasını arayarak firmada bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca elektrik kesintisi ve elektrik kaçağı gibi ihbarları da Fırat Elektrik çağrı merkezini arayarak dile getirebilirsiniz. 7/24 müşteri odaklı hizmet vermekte olan Fırat Elektrik firması müşterileriyle daha iyi irtibat halinde olabilmek için bir müşteri temsilcisi numarası oluşturmuştur.

Ayrıca eğer güncel fatura borcunuzu öğrenmek istiyorsanız ya da faturanız hakkında daha çok detaya ulaşmak istiyorsanız Fırat Elektrik telefon numarasını arayarak öğrenebilir ve yetkililerden şikayetlerinize geri dönüş alabilirsiniz.

Bir başka Enerji şirketi olan İzmirgaz Müşteri Hizmetleri Numarası sayesinde ise İzmirgaz şirketine ulaşabilirsiniz.

Fırat Elektrik Telefon Numarası

444 9 186

Fırat Elektrik İletişim

Yorum yapın