Fırat Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
352

Fırat Elektrik günümüzde elektrik enerjisinin dağıtımını ve satışını gerçekleştiren bir firmadır. Kazancı Holding tarafından kurulan bir firma olan Fırat Elektrik günümüz itibari ile Bingöl, Tunceli, Elazığ ve Malatya şehirlerimize elektrik enerjisi dağıtımı yapmaktadır.. Neredeyse 10 senedir kesintisiz ve kaliteli bir hizmet vermekte olan Fırat Elektrik her geçen gün alt yapısını güçlendirmekte ve verdiği hizmet ile müşterilerinin memnuniyeti ile karşılaşmaktadır. Müşteri odaklı olarak projelerine yön veren Fırat Elektrik alanında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tam olarak dört şehirde verimli ve kaliteli bir elektrik hizmeti vermekte olan Fırat Elektrik firmasının 1.5 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır. Fırat Elektrik firması hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi Fırat Elektrik müşteri hizmetlerini arayarak dile getirebilir ve yetkililerden geri dönüş alabilirsiniz.

Fırat Elektrik iletişim numarasını arayarak firmada bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca elektrik kesintisi ve elektrik kaçağı gibi ihbarları da Fırat Elektrik çağrı merkezini arayarak dile getirebilirsiniz. 7/24 müşteri odaklı hizmet vermekte olan Fırat Elektrik firması müşterileriyle daha iyi irtibat halinde olabilmek için bir müşteri temsilcisi numarası oluşturmuştur. Ayrıca eğer güncel fatura borcunuzu öğrenmek istiyorsanız ya da faturanız hakkında daha çok detaya ulaşmak istiyorsanız Fırat Elektrik telefon numarasını arayarak öğrenebilir ve yetkililerden şikayetlerinize geri dönüş alabilirsiniz.

Fırat Elektrik Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 9 186

Arama Terimleri: Fırat Elektrik irtibat telefonu, Fırat Elektrik müşteri temsilcisi, Fırat Elektrik şikayet hattı, Fırat Elektrik iletişim numarası, Fırat Elektrik telefon numarası, Fırat Elektrik canlı destek, Fırat Elektrik çağrı merkezi, Fırat Elektrik müşteri hizmetleri,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz