Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
1376

Findeks uygulaması hem bireysel müşterilere hem de ticari müşterilere hizmet etmek için kurulan bir finansal hizmet platformudur. Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. tarafından hizmete geçirilen bu sistemin amacı ise sizin finansal olarak yaptığınız işlemlere karşılık olarak ‘Kredi Notu’ vererek bunu sisteme geçirmesidir. Bir bankaya eğer bir kredi kartı ya da kredi başvurusunda bulunuyorsanız sizin maddi olarak hal ve hareketleriniz bir Findeks tarafından değerlendirilir ve not verilir. Ayrıca bu platformun bir diğer ayrıcalığı ise sadece düşük bir ücret karşılığında internet üzerinden hizmet vermesidir. Hem bireysel hem de ticai olarak hizmet veren Findeks, bireysel müşterilerin son beş sene içerisineki kredilerin ödeme geçmişini tutarak onları risk raporu bölümünde tutmaktadır. Ticari olarak ise firmaların performansına göre çek endeksi hesaplanır ve bunu Findeks sayesinde öğrenebilirsiniz. Findeks hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek istiyorsanız eğer Findeks iletişim numarasını arayarak yetkiliden daha ayrıntılı bir bilgi edinebilirsiniz.

Finansal olarak kredi notunuzu hesaplayabilir ve kredi limitinizi öğrenebilmek için Findeks müşterisi olabilirsiniz. Bireysel ve ticari müşterilerine birden fazla paket sunan Findeks’te paketler hakkında daha detaylı bilgi almak ve ödemeler hakkında daha çok bilgi edinebilmek için Findeks müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.

Findeks müşteri hizmetleri 444’lü numara üzerinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini politikası olarak benimseyen Findeks yetkilisine 7/24 ulaşabilirsiniz.

Findeks Çağrı Merkezi Numarası

444 45 52

Arama Terimleri: Findeks irtibat telefonu, Findeks müşteri hizmetleri, Findeks Bank müşteri temsilcisi, Findeks iletişim numarası, Findeks şikayet hattı, Findeks telefon numarası, Findeks canlı destek, Findeks çağrı merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz