Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
109

Fibabanka A.Ş. tam olarak 2010 senesinde kurulan bir bankadır. Fiba Grup tarafından kurulan Fibabanka’nın sahibi ise Finansbank’ın eski sahibi Hüsnü Özyeğin’dir. Henüz yeni bir banka olmasına rağmen kısa bir süre içerisinde büyüyen Fibabanka ‘Anlarız hızla, çözeriz hızla’ sloganı ile tanınmaktadır. Banka dokuz sene içerisinde Türkiye genelinde 66 şube açmayı başarmıştır. İstanbul, Adana, Eskişehir, Düzce, Gaziantep, İzmir,Kocaeli, Kayseri, Trabzon, Muğla, Antalya, Bursa gibi şehirlerde şubeleri bulunan bankanın 1600’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Bireysel, kurumsal, ticari ve KOBİ alanlarında hizmet vermekte olan Fibabanka müşterileri için sağladığı kredi imkanları ile sık sık gündeme gelmektedir. Ayrıca mevduat faizlerinde de oldukça bonkör davranan banka yatırım yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bankalar arasında yerini almaktadır. Fibabanka müşteri hizmetlerini arayarak bakanın sunduğu kredi ve mevduat hesapları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her geçen gün daha da büyüyen Fibabankanın ATM sayısı ise her geçen gün artmaktadır. Müşterilerine uygun taşıt, konut, ihtiyaç kredisi veren banka aynı zamanda taksitli ticari kredi vererek de büyük bir fırsat sunmaktadır. Siz de eğer Fibabanka müşterisi olmak ve bankanın sunduğu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız Fibabanka iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine önem veren onların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalar düzenleyen Fibabanka çağrı merkezini kredi/banka kartınızın çalınması, kaybolması ya da yenilenmesi gibi durumlarda da arayabilirsiniz. Ayrıca size en yakın şubenin nerede olduğunu da müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

Fibabanka Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 88 88

Arama Terimleri: Fibabanka iletişim numarası, Fibabanka telefon numarası, Fibabanka irtibat telefonu, Fibabanka müşteri hizmetleri, Fibabanka şikayet hattı, Fibabanka canlı destek, Fibabanka müşteri temsilcisi, Fibabanka çağrı merkezi,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz