Fenerium İletişim Numarası 2021

Fenerium İletişim Numarası bilgisi ile Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinin başında gelen Fenerbahçe’nin satış şirketi olan Fenerium’a ulaşabilirsiniz. Fenerium şirketi Fenerbahçe Spor Kulübüne finansal kaynak sağlamak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Türkiye’de neredeyse her ilde mağazası bulunan Fenerium her çeşit lisanslı spor eşyalarını satışa sunmuşlardır.

Fenerium İletişim Numarası Nedir?

Fenerium İletişim Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Fenerium şirketi sadece yut içinde değil yurt dışında da Hollanda’da Rotterdam ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ait Lefkoşa’da bulunmaktadır.  Toplamda 83 adet mağazasıyla İstanbul, Ankara , İzmir ve Antalya başta olmak üzere Mersin, Kahramanmaraş, Gaziantep, Elazığ, Denizli, Bursa, Diyarbakır, Kayseri, Malatya, Muğla ve Tekirdağ gibi her bölgede bulunan geniş bir mağazadır. Türkiye içinde bulunan gezici tırları sayesinde şehir şehir gezerek belirli noktalarda hizmet vermektedir.

Fenerium İletişim Numarası
Fenerium İletişim Numarası

Fenerbahçe Spor Kulübü çatısı altında bilinen sadece futbol için değil voleybol, basketbol ve diğer branşlarda da spor ürünlerinin, giyim ve aksesuarlarının bulunduğu bir mağazadır. Ayrıca şubelerinin yanı sıra internet adresi üzerinden de alışveriş yapabilme imkanını müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Fenerium müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını yaşadığınız sorunlarla ilgili bilgi almak ve danışmak istediğiniz konularla ilgili bilgi almak için kullanabilirsiniz.

Fenerium telefon numarasını dilek, öneri ve ürünlere ait şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Fenerium’a ait ürünlerle merak ettiğiniz soruları, ödeme ile ilgili yaşadığınız sorunları danışabilir ve Fenerium’un gelişmesine katkı sağlayacak fikirlerinizi yetkililerle görüşebilirsiniz.

Fenerium Çağrı Merkezi Numarası

0216 542 17 49

Fenerium İletişim

Yorum yapın