FedEx Çağrı Merkezi Telefon Numarası

FedEx Çağrı Merkezi Telefon Numarası, hızlı kargo teslimatı isteyen müşteriler tarafından sıkça araştırılmaktadır. 1971 yılında Amerika merkezli olan kurulan FedEx, tüm dünya çapında hizmet veren dünyanın en büyük lojistik taşımacılık şirketlerinden birisidir. FedEx; gönderilerinizi dünyanın bir ucundan diğer ucuna kolayca gönderebilmenize olanak sağlar. Bu yazımızda FedEx Çağrı Merkezi Telefon Numarası ve FedEx’e ulaşabileceğiniz tüm iletişim bilgileri detaylı olarak yer almaktadır.

Fedex Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünyanın en değerli ve en saygın şirketlerinden bir olan FedEx; hava ve kara taşımacılığı alanında sektörünün lideri konumundadır. Türkiye’de de faaliyetlerini hızla sürdüren FedEx; Türkiye’de bünyesindeki diğer taşımacılık şirketi olan TNT Express üzerinden hizmet vermektedir.

Fedex Kargo Telefon Numarası

Fedex, Yale Üniversitesi mezunu olan Frederick W. Smith tarafından 1971 yılında Federal Express Corporation adı altında Little Rock’da kurulmuştur. Yale Üniversitesinde acil teslimatlar için özel olarak tasarlanmış bir sistemi dönem ödevinde çizdi. Profesör onun bu fikrini pek beğenmese de Smith bunun için ısrarına devam etti. Resmi operasyonlara 1973 yılında Memphis’e taşınmasıyla başladı. Bu sayede, şirket hızlı bir gelişim yakaladı. 1983 yılında gelindiğinde ise bir milyar dolar gelir elde etmeyi başardı. 2 Ekim 1997 tarihinde Delaware şirketi olan FDX Corporation adlı bir holding ile yeniden örgütlendiler.

FedEx müşteri memnuniyetine önem veren nadir firmalardan birisidir. Müşterilerinin problemlerinin hızlı çözümlenebilmesi adına FedEx 444 lü müşteri hizmetleri numarası olarak 444 9 339 belirlenmiştir.

FedEx Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 9 339

FedEx İletişim Mail Adresi
turkey@fedex.com

FedEx Genel Müdürlük Adresi
TNT International Express Tasimacilik Tic. Ltd. Sti
Saray Mahallesi, Site Yolu Sokak, No:21,
34768 Umraniye, Istanbul

Yukarıda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla TNT Express müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir; gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilir, kurye çağrısında bulunabilirsiniz. Tüm istek, şikayet, öneri ve görüşlerinizi de bu hat üzerinden FedEx müşteri temsilcisi ile bildirebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorum yapın