FedEx Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
2270

1971 yılında Amerika merkezli olarlan kurulan FedEx, tüm dünya çapında hizmet veren dünyanın en büyük lojistik taşımacılık şirkelerinden birisidir. FedEx; gönderilerinizi dünyanın bir ucundan diğer ucuna kolayca gönderebilmenize olanak sağlar. Bu yazımızda FedEx çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve FedEx’e ulaşabileceğiniz tüm iletişim bilgileri detaylı olarak yer almaktadır.

Dünyanın en değerli ve en saygın şirketlerinden bir olan FedEx; hava ve kara taşımacılığı alanında sektörünün lideri konumundadır. Türkiye’de de faaliyetlerini hızla sürdüren FedEx; Türkiye’de bünyesindeki diğer taşımacılık şirketi olan TNT Express üzerinden hizmet vermektedir.

FedEx müşteri memnuniyetine önem veren nadir firmalardan birisidir. Müşterilerinin problemlerinin hızlı çözümlenebilmesi adına FedEx 444 lü müşteri hizmetleri numarası olarak 444 9 339 belirlenmiştir.

FedEx Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 9 339

FedEx İletişim Mail Adresi
turkey@fedex.com

FedEx Genel Müdürlük Adresi
TNT International Express Tasimacilik Tic. Ltd. Sti
Saray Mahallesi, Site Yolu Sokak, No:21,
34768 Umraniye, Istanbul

Yukarıda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla TNT Express müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir; gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilir, kurye çağrısında bulunabilirsiniz. Tüm istek, şikayet, öneri ve görüşlerinizi de bu hat üzerinden FedEx müşteri temsilcisi ile bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: FedEx iletişim bilgileri, FedEx telefon no, FedEx irtibat tel, FedEx canlı destek, FedEx müşteri temsilcisi, FedEx şikayet hattı, FedEx 0850 li telefon numarası, FedEx whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz