Fastpay Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1
649

Teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte her geçen gün uygulama sayısı da artmaktadır. En son Denizbank tarafından kurulan Fastpay kısa bir süre içerisinde sağladığı avantajlar ve kolaylıklar ile kısa bir süre içerisinde büyük bir kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Tabii Fastpay’i kullanmanız için Denizbank müşterisi olmak zorunda değilsiniz! Fastpay’in en çok tercih edilme nedenlerinden birisi kullanıcıların İstanbulkart’a dilediğiniz anda her yerden para yükleyebilmesidir. Bu işlemleri hiçbir ücret karşılığı almadan yapan Fastpay uygulamasında aynı zamanda dilediğin kişiye cepten cebe para atabilir ve bu işlemi günün her saati yapabilirsiiz. Bununla da kalmıyor! Fastpay uygulamasının anlaştığı kurumlar ile faturalarınızı komisyon vermeden de ödeyebilirsiniz! Cüzdanınızı almadan alışverişe gitme imkanı sunan Fastpay, QR kod ile müşterilerine yeni ödeme yöntemi sunmuştur. Kısa bir süre içerisinde büyük bir popülerite kazanan Fastpay uygulamasını Google Play ve App Store gibi mağazalardan indirebilirsiniz. Fastpay çağrı merkezi numarası olmadığı için ne yazık ki firmanın resmi internet sitesindeki iletişim formu ile uygulama hakkında sormak istediklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve verimli bir uygulama olan Fastpay kullanımı oldukça basittir. Fastpay’e kayıt olmanız için ise T.C Kimlik numaranızı girmeniz ve bir şifre oluşturmanız gerekmektedir. Fastpay uygulaması ile ilgili şikayetlerinizi Fastpay müşteri hizmetleri numarası olmadığı için resmi sitesinde bulunan iletişim formu üzerinden yapabilirsiniz.

Fastpay Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

Fastpay iletişim numarası henüz oluşturulmamıştır.

İletişim Formu

Arama Terimleri: Fastpay irtibat telefonu, Fastpay iletişim numarası, Fastpay şikayet hattı, Fastpay telefon numarası, Fastpay canlı destek, Fastpay çağrı merkezi, Fastpay müşteri hizmetleri, Fastpay müşteri temsilcisi,

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz