Fastpay Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FastPay çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Fastpay Müşteri Hizmetleri Numarası

Teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte her geçen gün uygulama sayısı da artmaktadır. En son Denizbank tarafından kurulan FastPay, kısa bir süre içerisinde sağladığı avantajlar ve kolaylıklar ile kısa bir süre içerisinde büyük bir kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Tabii FastPay’i kullanmanız için Denizbank müşterisi olmak zorunda değilsiniz! FastPay’in en çok tercih edilme nedenlerinden birisi kullanıcıların İstanbulkart’a dilediğiniz anda her yerden para yükleyebilmesidir. Bu işlemleri hiçbir ücret karşılığı almadan yapan FastPay uygulamasında aynı zamanda dilediğin kişiye cepten cebe para atabilir ve bu işlemi günün her saati yapabilirsiniz. Bununla da kalmıyor! FastPay uygulamasının anlaştığı kurumlar ile faturalarınızı komisyon vermeden de ödeyebilirsiniz! Cüzdanınızı almadan alışverişe gitme imkanı sunan FastPay, QR kod ile müşterilerine yeni ödeme yöntemi sunmuştur. Kısa bir süre içerisinde büyük bir popülarite kazanan FastPay uygulamasını Google Play ve App Store gibi mağazalardan indirebilirsiniz. FastPay çağrı merkezi numarasını tuşlayarak ya da iletişim formu ile uygulama hakkında sormak istediklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Form ile gönderdiğiniz bilgi talepleri 3 gün içerisinde cevaplanmaktadır. Hızlı ve güvenli bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz FastPay, üyelik ve hesap durumu ile ilgili her türden sorunuzu kolayca sorabilirsiniz. Ayrıca sitesi üzerinde bulunan sıkça sorulan sorular alanından da soru – cevap kısmını inceleyebilirsiniz.

fastpay

FasyPay Çağrı Merkezi Numarası

Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve verimli bir uygulama olan Fastpay kullanımı oldukça basittir. FastPay’e kayıt olmanız için ise T.C Kimlik numaranızı girmeniz ve bir şifre oluşturmanız gerekmektedir. FastPay uygulaması ile ilgili şikayetlerinizi FastPay müşteri hizmetleri numarası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İlgili işleminiz muhasebe ve müşteri destek hizmetleri üzerinden kolaylıkla halledilmektedir. İlgili işleminiz için yapılan her süreç durumunu tek tek siz değerli müşterisine bildiren FastPay, süreci olabildiğinde şeffaf bir şekilde yürütmektedir. Süreç hakkında bilgi sahibi olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FastPay Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 0 800

İletişim Formu

 

“Fastpay Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın