FastPay Müşteri Hizmetleri Numarası – Direkt Bağlanma

FastPay Müşteri Hizmetleri Numarası ile ödeme şirketi olarak hizmet veren FastPay şirketine herhangi bir sorun anında kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Pandemi sürecinde temastan kaçınırken ve zorunda kalmadıkça dışarı çıkmamaya özen gösterirken internet hizmetleri burada çok yönlü işlev görüyor. İşte Fastpay de bu zor süreçte oldukça kolaylık sağlayacak imkanlar sunuyor. Güvenilir ve çok yönlü işlevleriyle en çok kullanılan uygulamalar arasında yerini almaktadır.

FastPay Müşteri Hizmetleri Numarası

Sağlamış olduğu birçok kolaylıklarla günümüzde kullanıcı sayısını arttırmış olan Fastpay evden çıkamadığınız dönemlerde en büyük yardımcınız oluyor. Üstelik bütün bu avantajları sizden herhangi bir ücret talep etmeden gerçekleştiriyor. Denizbank aracılığıyla hizmet veren Fastpay, TL yükleme işlemlerini halledebileceğiniz bir cep uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak için sadece Fastpay uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra TC kimlik numaranızı girip şifre oluşturmanız yeterli olacaktır. Eğer bir Fastpay üyeliğiniz varsa ATM’den kartsız bir şekilde para çekebilirsiniz. Bununla birlikte evde oturduğunuz yerden veya dilediğiniz yerden günün herhangi bir saatinde kendi cep telefonunuzdan başka birinin cep telefonuna para gönderebilirsiniz.

Fastpay ile para transfer limitleri Denizbank’lı olmayanlar için işlem başına limit 490 TLgünlük ve yıllık limit 1.990 TL iken, Denizbank’lılar için ise günlük limit 19.990 TL’dir. Denizbank üyesiyseniz veya değilseniz bu uygulamanın birçok fonksiyonlarından yararlanabilirsiniz. Eğer Denizbank üyeliğiniz yoksa kullanmış olduğunuz herhangi bir bankanın kredi kartını Fastpay’inize ekleyebilirsiniz. Denizbank müşterileri için ayrıcalıklı olarak, Denizbak’a üye olan iş yerlerinde Denizbank kredi kartınızı ve mevduat hesabınızı Fastpay hesabızına yükleyerek rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Sadece bunlarla da kalmayıp fatura ödemesi, şans oyunları gibi işlemlerinizi de Fastpay üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilir, favori kredi kartı belirleyip Fastpay ödemelerinizi bu kartla daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Fastpay hakkında sorularınızı, görüşlerinizi ve şikayetlerinizi Fastpay firmasının internet adresi üzerinden iletişim formu aracılığıyla iletebilirsiniz.

FastPay Telefon Numarası

0850 222 0 800

FastPay İletişim

Yorum yapın