Farmasi Çağrı Merkezi Telefon Numarası *2022*

Farmasi Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi ile Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan Farmasi şirketine herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz. Şirket ilk olarak ilaç markası olarak ortaya çıksa da zamanla Tan Sağlık Hizmetleri adı altında kozmetik markası haline gelmiştir. Kozmetik sektöründe duyulan ihtiyaç için kozmetik markası olan Farmasi, Alize Kozmetik adıyla ikinci kozmetik markasını kurmuştur.

Farmasi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İlk kurulduğu yıllarda bir ilaç markası olan şirket için bebek ürünleri cilt bakım ürünlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde ürettiği için tanınması kolay olmuştur. Kozmetik markası tanındıktan sonra 1995 tarihinde çalışma alanlarını büyütmeye karar vermiştir. 2003 yılında ise Tan Sağlık Hizmetleri, Alize Kozmetik güçlerini birleştirerek başarılarına başarı katmıştır. Şimdi ise her 200 kişiden biri kullanmaktadır. Yıllar geçtikçe kendini farklı ülkelere de tanıtmayı başarmıştır ve büyük kitlelere ulaşmıştır. Günümüzde 132 ülkede kullanılan bir markadır. Günümüzde ise 350 milyon kişi markanın ürünlerini kullanmaktadır.

Adı ünlendikten sonra ürün skalasını arttırdı ve 5 yeni farklı fabrika kurdu. Ayrıca şirketin ilk açtığı fabrika tesisi İstanbul da Ömerli ilçesinde yer almaktadır. Bugünlerde 2000 çeşitten fazla kozmetik ürünü üretip piyasaya sürmektedir. Kozmetik markasının diğer kozmetik markalarına nazaran şöyle bir farkı vardır: ıslak mendil, makyaj malzemelerini, kişisel bakım eşyalarını, ambalajlarını 5 farklı merkezin aynı tesiste bulunup üretmesidir. Farmasi Telefon Numarasını ürünler hakkında bilgi almak için de arayabilirsiniz.

Kozmetik markası geniş ürün yelpazesine sahiptir; diş macunu, ayak bakımı, el/yüz kremleri, ıslak mendil, renk skalası fazla göz kalemleri, bb/ cc kremleri, oje, far paleti, maskara, ruj ve bunun gibi  bir sürü ürün skalasına sahiptir. Faklı bölgelere ve bu bölgelerdeki faklı ihtiyaçlara göre ürün üretmektedir. İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde 60.000 metrekarelik alandaki fabrikalarda imal etmektedir.

Farmasi Telefon Numarası

0216 430 1999

Farmasi İletişim

Yorum yapın