Farmasi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
483
Farmasi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Farmasi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Farmasi ilk üretildiği zaman bir ilaç markasıydı. Ham madde markası olarak kullanılan Farmasi 1950 yılında Doktor Cevdet Tuna kurmuştur. Farmasi ayrıca Tan Sağlık Hizmetleri adı altında kurulmuş bir markadır. Daha sonrasında kozmetik markası olmaya karar verirler ve 1995 yılında Farmasi artık bir kozmetik markası olmuştur. Kozmetik sektöründe duyulan ihtiyaç için kozmetik markası olan Farmasi  , Alize Kozmetik adıyla ikinci kozmetik markasını kurmuştur.
   İlk kurulduğu yıllarda bir ilaç markası olan Farmasi için bebek ürünleri cilt bakım ürünlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde ürettiği için tanınması kolay olmuştur.
    Kozmetik markası tanındıktan sonra 1995 tarihinde çalışma alanlarını büyütmeye karar vermiştir.
    2003 yılında ise Tan Sağlık Hizmetleri, Alize Kozmetik güçlerini birleştirerek başarılarına başarı katmıştır. Farmasi ‘yi şimdi ise her 200 kişiden biri kullanmaktadır.
  Farmasi yıllar geçtikçe kendini farklı ülkelere de tanıtmayı başarmıştır ve büyük kitlelere ulaşmıştır. Günümüzde 132 ülkede kullanılan bir markadır. Günümüzde ise 350 milyon kişi Farmasi markasının ürünlerini kullanmaktadır.
   Adı ünlendikten sonra ürün skalasını arttırdı ve 5 yeni farklı fabrika kurdu. Ayrıca Farmasi‘nin ilk açtığı fabrika tesisi İstanbul da Ömerli ilçesinde yer almaktadır.
    Farmasi bugünlerde 2000 çeşitten fazla kozmetik ürünü üretip piyasaya sürmektedir.
    Farmasi kozmetik markasının diğer kozmetik markalarına nazaran şöyle bir farkı vardır: Farmasi ıslak mendil, makyaj malzemelerini, kişisel  bakım eşyalarını, ambalajlarını 5 farklı merkezin aynı tesiste bulunup üretmesidir.
      Farmasi kozmetik markası geniş ürün yelpazesine sahiptir; diş macunu, ayak bakımı, el/yüz kremleri, ıslak mendil, renk skalası fazla göz kalemleri, bb/ cc kremleri, oje, far paleti, maskara, ruj ve bunun gibi  bir sürü ürün skalasına sahiptir.
       Farmasi faklı bölgelere ve bu bölgelerdeki faklı ihtiyaçlara göre ürün üretmektedir.
       Farmasi İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde 60.000 metrekarelik alandaki fabrikalarda imal etmektedir.

Farmasi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarasını ürünler hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Farmasi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası: 0216 430 1999

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz