Fakir İletişim Telefon Numarası

0
611

Fakir markası ilk olarak 1933 senesinde H. Wilhelm Kicherer tarafından kurulan bir firmadır. Almanya’da kurulan Fakir markasının anlamı ise Almanca’da ‘Aile’ anlamına gelen ‘Familie’ kelimesinin baş harflerinden ve kurucusunun soy adının soy adının birleşiminden oluşmuştur. Kısa bir süre içerisinde Almanya’da büyük bir müşteri kitlesi edinen Fakir markasının Türkiye’ye gelmesi ise 1985 senesinde olmuştur. Çok kısa bir süre içerisinde ürünleri ile Türkiye’de de büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başaran Fakir markası hem yenilikçi hem de kaliteli ürünleri ile sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Saruhan Şirketler Grubu ile Türkiye’de pazara giren firma daha sonra Avrupa ülkelerinde de hizmet vermeye başlamış ve ününü tüm dünyaya duyurmuştur. Günümüzde tam 80 ülkede hizmet vermekte olan Fakir markası hem kaliteli ürünleri hem de bütçe dostu olması ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır. 7000’i aşkın satış noktası bulunan firma günümüzde Türkiye’nin hemen hemen her ilinde mağaza açmaktadır. Size en yakın Fakir mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için Fakir iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Sadece şubeden değil aynı zamanda müşterilerine online olarak da alışveriş yapma imkanı sunan Fakir firması internet sitesi üzerinden de satış yapmaktadır. Günümüzde süpürge, kişisel bakım ürünleri, mutfak, ütü, ısıtıcı, şofben, klima, vantilatör, ısıtıcı gibi alanlarda ürün üreten Fakir firması hakkında merak ettiklerinizi ya da şikayetlerinizi Fakir müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz.

Fakir Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 0 241

Fakir İletişim Formu

Arama Terimleri: Fakir irtibat telefonu, Fakir iletişim numarası, Fakir müşteri hizmetleri, Fakir müşteri temsilcisi, Fakir şikayet hattı, Fakir telefon numarası, Fakir canlı destek, Fakir çağrı merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz