Fakir İletişim Telefon Numarası

Fakir çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Fakir Müşteri Hizmetleri Numarası

Fakir markası ilk olarak 1933 senesinde H. Wilhelm Kicherer tarafından kurulan bir firmadır. Almanya’da kurulan Fakir markasının anlamı ise Almanca’da ‘Aile’ anlamına gelen ‘Familie’ kelimesinin baş harflerinden ve kurucusunun soy adının soy adının birleşiminden oluşmuştur. Kısa bir süre içerisinde Almanya’da büyük bir müşteri kitlesi edinen Fakir markasının Türkiye’ye gelmesi ise 1985 senesinde olmuştur. Çok kısa bir süre içerisinde ürünleri ile Türkiye’de de büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başaran Fakir markası hem yenilikçi hem de kaliteli ürünleri ile sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Saruhan Şirketler Grubu ile Türkiye’de pazara giren firma daha sonra Avrupa ülkelerinde de hizmet vermeye başlamış ve ününü tüm dünyaya duyurmuştur. Günümüzde tam 80 ülkede hizmet vermekte olan Fakir markası hem kaliteli ürünleri hem de bütçe dostu olması ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır. 7000’i aşkın satış noktası bulunan firma günümüzde Türkiye’nin hemen hemen her ilinde mağaza açmaktadır. Size en yakın Fakir mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için Fakir iletişim numarasını arayabilirsiniz. Alanında uzman destek ekibi ile her türden sorunuz en iyi şekilde cevaplanmış olacaktır. Hafta içi ve hafta sonu iş saatleri arasında iletişime geçerek aklınızda olan soruları kolayca operatörlere sorabilirsiniz.

fakir

Fakir Çağrı Merkezi Numarası

Sadece şubeden değil aynı zamanda müşterilerine online olarak da alışveriş yapma imkanı sunan Fakir firması internet sitesi üzerinden de satış yapmaktadır. Günümüzde süpürge, kişisel bakım ürünleri, mutfak, ütü, ısıtıcı, şofben, klima, vantilatör, ısıtıcı gibi alanlarda ürün üreten Fakir firması hakkında merak ettiklerinizi ya da şikayetlerinizi Fakir müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Aldığınız Fakir marka ürünlerde iade ve değişim seçeneklerini kolayca gerçekleştirilmektedir. 15 iş günü içerisinde talebiniz işleme alınıp sonlandırılmaktadır. Yapılan her işlemi tek tek siz değerli müşterisine bildiren Fakir, süreci olabildiğinde şeffaf bir şekilde yürütmektedir. Süreç hakkında bilgi sahibi olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fakir Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 0 241

Fakir İletişim Formu

 

Yorum yapın