Eyüp Sabri Tuncer Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

3
712

1923 yılından bu yana hizmetlerine devam eden Eyüp Sabri Tuncer, yıllardır üretimlerine devam etmişlerdir. Eyüp Sabri Tuncer’in oğlu kolonya formülü ile herkesin beğenisini kazandı. Eyüp Sabri Tuncer açtığı küçük dükkan ile ufak tefek ürünlerin satışına başladı. Zamanla büyük bir firma olan Eyüp Sabri Tuncer, herkesin bir numaralı tercihi olmaya devam etmiştir. Kemer, cüzdan, çanta ve deri ürünleri ile herkesin dikkatini çekmeye devam ediyordu zamanla üretildiği kolonya ürünleri ile herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. Kolonya, ıslak mendil, sıvı sabun ve katı sabun ürünleri ile herkesin en sevdiği marka olmaya devam ediyor. Eyüp Sabri Tuncer 1923 yılından bu yana hizmetlerine devam etmiştir. Sarıyer’de bulunan merkezleri herkesin tek adresi olmuştur. En kaliteli ürünlerin ve en güzel kokuların bir arada olduğu bir firma olmuştur.

Eyüp Sabri Tuncer Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Eyüp Sabri Tuncer ile ilgili tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Eyüp Sabri Tuncer çağrı merkezi iletişim telefon numaralarını arayarak kolayca iletişim kurmanız mümkün olacaktır. Tüm ürünler hakkında bilgi almak için ve firma hakkında sormak istedikleriniz için Eyüp Sabri Tuncer iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0312 311 84 44

Eyüp Sabri Tuncer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bir numaralı kolonya markası olan Eyüp Sabri Tuncer zamanla herkesin bir numaralı tercihi olmuştur. Markalar hakkında tüm sorularınız için Eyüp Sabri Tuncer müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurmanız mümkün olacaktır. Tüm soru ve problemleriniz için Eyüp Sabri Tuncer iletişim telefon hatlarından kolayca iletişim kurmanız mümkün olacaktır. Köklü bir firma olan Eyüp Sabri Tuncer markası mesai saatleri içinde ne zaman bildirim gelirse son hızı ile geri dönüş sağlayacaktır.

0212 469 80 80

3 YORUMLAR

  1. Trendyol üzerinden aldığım mi bluetooth kulaklığım ilk aldığımda çalışıyordu daha sonrasında 1 gün sonra ürünü sarja taktığımda kırmızı ışığın yanmadığını farkettim ve cihaz şuanda çalışmıyor . Sarja takarken bir an kırmızı ışığı görüyorum tam taktığımda kırmızı ışık kayboluyor pc den sarj etmeyi denedim sarj cihazında problem vardır diye farklı sarj cihazıyla da denedim fakat ürün çalışmıyor . Cihazı arkadaşım benim yerime trendyol üzerinden sipariş verdi kendisine de aynı üründen aldı onun aldığı üründe bir problem yok. Sİparişin ekran görüntüsünü de sizinle paylaşıyor olacağım . Cihazı yalnızca 1 kere kullandım ve şuan kullanamıyorum . Değişim olur ise değişim olmaz ise ücretli onarımda kabul edebilirim yalnızca ne kadar ücret çıktığını aktarmanız yeterli ürünün performansından ilk gün aşırı memnun kaldım bu nedenle onarılmasını istiyorum.Ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi ürünü alalı 2 ay oldu ve sadece 1 kere kullanabildim.Desteğinizi rica edecerim .

  2. “Ankara Batıkent Domino’s pizza” ülkede yendiğim en kötü pizzayı yaptı. Bunun yanında adamlar ne maske takıyor ne eldiven nede bone kullanıyorlar. Hijyen ve mağaza temizliği sıfır +sıfır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz