Exxen Çağrı Merkezi Numarası

Exxen çağrı merkezi iletişim numarası nedir? Exxen, Türkiye’de aktif bir şekilde hizmet veren dijital bir yayın platformudur. Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu bu platform, çok düşük ücretler ödenerek çeşitli içerikleri izlemenizi sağlıyor. Ayda sadece 9.90 TL ödeyerek Exxen içeriklerine erişim sağlayabiliyorsunuz. Exxen’de ağırlıklı olarak program var, fakat gençler için üretilmiş çeşitli dizi içerikleri de var mutlaka bakmanızı tavsiye ediyoruz. 

Bazen Exxen kullanıcıları, Exxen platformu ile ilgili çeşitli sorun ve problemler yaşayabiliyorlar. Bu gibi durumlarda Exxen firmasının çağrı merkezi numaraları üzerinden veya doğrudan Exxen canlı destekten yardım istemek gerekiyor. Bu içerikte, Exxen firmasının iletişim numaralarını paylaşacağız, bu numaraları arayabilirsiniz. Bunun dışında sorununuza bir çözüm bulamadıysanız online e-posta adresi üzerinden mail yollayabilir ve mail adresi ile iletişim kurabilirsiniz. 

Exxen yayın portalı zengin içerikleriyle üye olmanız için sizleri bekliyor. Üye olmak için siteye ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım sağladıktan sonra siteye kayıt olabilir 9.90 TL’lik ve 19.90 TL’lik iki paketten birini tercih edebilirsiniz. İlk pakette Exxen içeriklerinin hepsine reklam dahil şeklinde erişim sağlarsınız, yani içeriklerde reklam vardır. 19.90 TL’lik pakette ise herhangi bir şekilde reklam bulunmamaktadır. Bu sayede Exxen içeriklerine oldukça düşük fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sizlere birazdan Exxen ile ilgili yaşadığınız sorunları çözmesi için kullanabileceğiniz iletişim adreslerini vereceğiz, gerek e-posta gerekse telefon numarası aracılığıyla kolay bir şekilde iletişim sağlayabilir ve diyalog gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Levent Mahallesi Hayat Sk. No: 4 / Beşiktaş / İstanbul

Telefon Numarası: 0850 241 81 48

Yorum yapın