Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası, Evkur iletişim bilgileri ve Evkur çağrı merkezi numarası gibi birçok soru gündeme oturmuş durumda. Bu durumun farkına varan bizler sizler için konuyla geniş kapsamlı bilgi sunan bir makale hazırlamış bulunmaktayız. Dilerseniz Evkur firmasının hakkında ufak bilgiler vererek başlayalım.

Evkur

Evkur firması operasyonlarına 1972 yılında ilk olarak Murat Halı Mağazaları ismi altında başlamıştır. Geçen her zamanda değişen vizyonu ile birlikte perakende mağazacılık sektörüne ayak uyduran ve adımı atan bu firma ilk adımını 1987 yılında atmıştır. 1994 yılında Evkur Alışveriş Merkezleri ismi altında yenilenmiştir. 1987 yılında tek bir mağaza çatısı altında işleyen bu şirket 25 adet İstanbul mağazası ve 63 adet Türkiye’nin dört yanında yer alan mağazaları ile yani toplamda 88 mağaza ile birlikte toplamda 42 ilde hizmet sunmaktadır.

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Her şirket büyüdükçe daha büyük çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri elemanına ihtiyaç duymaktadır. Bunun asıl sebebi kullanıcı kitlesinde olan artış olması gibi merak edilen sorular topluluğudur. Evkur firması da Evkur çağrı merkezi ve Evkur müşteri hizmetleri adı altında müşterilerine iletişim hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti kullanarak Evkur firması hakkında merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulabilir ve dilek, şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 473 46 46 numaralı telefon numarasıdır. Bu telefon numarası aracılığı ile Evkur çağrı merkezine ulaşabilecek olduğunuz gibi buraya tıklayarak da Evkur iletişim birimine online olarak talep bildirebilir ve geri dönüş bekleyebilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

 Evkur müşteri hizmetleri telefon numarasını ararken Evkur çağrı merkezi yetkililerini beklerken şüphesiz birçok kişi sıkılmaktadır. Bu sırayı biraz daha aza indirmeniz ve o sıkıcı konuşmaları dinlememeniz için aslında bir yol bulunmaktadır. Bu yol çok basit direkt tuşlama yöntemi. Evkur telefon numarası olan 444 0 808 numarasını cep telefonunuzun arama kısmına yazınız ve ardından arama tuşuna basınız. 4 tuşuna dokunmanızın ardından kısa süre içerisinde müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. numaralı telefon numarasını arıyoruz. Hemen akabinde santral konuşması ana menüye geldiği vakti belemeden dahi 4 e tıklıyoruz. Bu sayede o sıkıcı konuşmaları dinlemeden direk Evkur müşteri hizmetleri telefon numarasına direkt bağlanıyoruz.

Evkur Alışveriş Kontrol Numarası

Evkur’dan alışveriş yaptıktan sonra doğal olarak alışveriş kontrol numaranızı öğrenmeyi isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak Evkur çağrı hizmetleri telefon numarası müşteri hizmetleri hattını yani 444 0 808 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. Hemen ardından da 4 numaralı tuşa basarak konu hakkında konuşmak üzere müşteri temsilcisine bağlanarak sorunuzu bildirebilir ve öğrenebilirsiniz.

Evkur Onay Süreci Kaç Gün

 Evkur onay süreci kaç gündür? Birçok kişi Evkur şubeleri üzerinden alışveriş yaptıktan hemen sonra onay süreci beklemektedir. Bu sürecin sıkıcı ve sabırsızlık dolu olduğunu bizlerde tahmin edebiliyoruz o yüzden süreç hakkında bilgi edindik. Evkur onay süreci alışverişin akabinde 7 ila 15 gün içerisinde gerçekleşmektedir. Fakat bazı istisnai durumlarda onay alamama gibi durumlarda geç dönüşler sağlanabilir.

Evkur Çalışma Saatleri

Evkur çalışma saatleri kaçtır? Evkur çalışma saatleri hafta içi 09:00 ila 21:00 saatleri arasındadır. Ayrıca diğer firmalardan farklı olarak hafta sonu da hizmet sunan Evkur’un hafta sonu mesai saatleri ise 10:30 ila 21:00 saatleri arasındadır.

Evkur Sosyal Medya Hesapları

Evkur firmasına ait sosyal medya hesapları üzerinden kampanyaları takip edebilir ve duyuruları ilk siz okuyabilirsiniz. Ayrıca çeşitli etkinliklere katılarak sürpriz ödüller kazanabilirsiniz. İşte sizler için derlemiş olduğumuz Evkur sosyal medya hesapları;

Evkur Şikayet

Günümüzde perakende ticaret sektörüne adeta hükmeden firmalardan birisi olan Evkur yüksek düzeyde müşteri kitlesine sahiptir. Evkur çağrı merkezi aracılığı ile şikayetlerinizi bildirebilecek olduğunuz Evkur firmasının hakkında olan şikayetlerinizi aşağıdaki telefon numarası üzerinden bildirebilmeniz mümkündür. Ayrıca aşağıda yer alan yorumlar üzerinden yorumlarla şikayetlerinizi belirtebilir ve daha yüksek kitleye sesinizi duyurabilirsiniz.

Evkur Şikayet Telefonu: 4440 808


Hazırlamış olduğumuz makalemizi beğenmeniz halinde yorum yaparak ve yıldızlayarak puan vererek bizlere destek olabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda yer alan Trendyol firmasının iletişim bilgileri ve hakkında bilgileri öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız. 

Yorum yapın