Evkur İletişim Telefon Numarası

Evkur çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Numarası

Evkur firması tam olarak 1972 senesinde kurulmuştur. İlk olarak Murat Halı Mağazaları adı altında hizmet vermeye başlayan firmanın asıl değişimi ise 1987 senesinde meydana gelmiştir. O yıl perakende mağazacılık sektörüne giriş yapan firma 1994 senesinde ise adını resmi olarak “Evkur Alışveriş” olarak değiştirmiştir. İlk mağazasını 1987 senesinde açan firma kısa bir süre içerisinde mağazalarını çoğaltarak bugün Türkiye’nin en öncü alışveriş merkezlerinden birisi olmayı başarmıştır. İstanbul’da tam 23 mağazası bulunan Evkur aynı zamanda tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. 41 şehirde 86 adet mağazası ile hizmet vermekte olan Evkur günümüzde cep telefonu, bilgisayar, elektronik, ev/yaşam, elektrikli ev aletleri, spor/motor, kozmetik, aksesuar, kişisel bakım gibi alanlarda ürün satışı gerçekleştirmektedir. Özellikle müşterilerine sunduğu kredi kartı ve nakit olarak elden taksit gibi imkanlar ile en çok tercih edilen mağazalar arasında yer alan Evkur her geçen gün büyümeye devam etmektedir. En yakın Evkur şubesi nerede öğrenmek için Evkur çağrı merkezini arayabilirsiniz. Operatörlerce size yakın olan şubelerin yerleri hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Veyahut da aradığınız bir ürünün o şubesinde olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

evkur

Evkur İletişim Numarası

Evkur mağazaları aynı zamanda müşterileri için her alanda kampanyalar düzenleyerek bütçe dostu fırsatlar sunmaktadır. Özellikle elektrikli ev aletler ve elektronik alanlarında sık sık kampanyalar düzenleyen Evkur uygun taksitleri ile milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir. Evkur müşteri hizmetlerini arayarak mağazanın kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Evkur iletişim numarasını arayarak firma hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Alanında uzman destek ekibi ile her türden işleminiz hemen kayıt altına alınmaktadır. 15 iş günü içerisinde talebiniz işleme alınıp sonlandırılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu iş saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz. Evkur profesyonel operatörleri tarafından ilgili isteğiniz için yardımcı olunacaktır. Ayrıca Evkur web sitesinde bulunan sıkça sorulan sorular alanını da inceleyebilirsiniz.

Evkur İletişim Telefon Numarası:

0212 473 46 46

Evkur İletişim Formu

 

Yorum yapın