Eti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi sayesinde temelleri 1962 yılında atılan şirkete kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kurucusu Firuz Kanatlı’dır. Kuruluş yeri Eskişehir’dir. Eti gıda sektöründe adını duyurmuş bir firmadır.

Eti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Gofret, hazır gıda, bebek maması, çikolata, turta, bisküvi, kurabiye gibi ürünleri bulunmaktadır. ‘Lezzet uygarlığı’ sloganıyla bilinmektedir. Logo olarak hitit güneşi kullanılmaktadır. Uygurlık ve hitit kuramlarını birleştirerek akılda kalmayı hedeflemişlerdir. Daha sonra en güncel olan ‘mutluluk denince akla, hemen onun adı gelir. Eti eti eti’ sloganı ile duyulmuştur. Lezzetiyle dillerden düşmemiştir. Eti, web sitesinde birçok tarif bulundurmaktadır.

Eti ile ilgili tüm sorularınız için Eti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Eti’nin sunmuş olduğu sarı bisiklet projesiyle birlikte yoğun bir kitlenin ilgi odağı olmuştur. Hem sağlıklı yaşamanın hem de sporun önemini herkese aşılamak amacıyla yürütülen proje, kısa zamanda herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Mutluluk dağıtmaya kararlı olan Eti, fabrikalarında ve tüm satış noktalarında itina ile satışa sunulur. Fabrika içinde ve dışında her konuda donanım sağlar. Personellerine son derece özenli davranır. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmuştur. Eti ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Eti çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eti ile ilgili diğer tüm sorularınız için Eti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Alışveriş kategorimizde benzer içerikleri bulabilirsiniz.

Eti Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0800 211 03 84

Eti Müşteri Hizmetleri

Yorum yapın