Eti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

0
553

Eti, 1962 yılında kurulmuştur. Kurucusu Firuz Kanatlı’dır. Kuruluş yeri Eskişehir’dir. Eti gıda sektöründe adını duyurmuş bir firmadır. Gofret, hazır gıda, bebek maması, çikolata, turta, bisküvi, kurabiye gibi ürünleri bulunmaktadır. ‘Lezzet uygarlığı’ sloganıyla bilinmektedir. Logo olarak hitit güneşi kullanılmaktadır. Uygurlık ve hitit kuramlarını birleştirerek akılda kalmayı hedeflemişlerdir. Daha sonra en güncel olan ‘mutluluk denince akla, hemen onun adı gelir. Eti eti eti’ sloganı ile duyulmuştur. Lezzetiyle dillerden düşmemiştir. Eti, web sitesinde birçok tarif bulundurmaktadır. Eti ile ilgili tüm sorularınız için Eti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Eti’nin sunmuş olduğu sarı bisiklet projesiyle birlikte yoğun bir kitlenin ilgi odağı olmuştur. Hem sağlıklı yaşamanın hem de sporun önemini herkese aşılamak amacıyla yürütülen proje, kısa zamanda herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

 

 

Mutluluk dağıtmaya kararlı olan Eti, fabrikalarında ve tüm satış noktalarında itina ile satışa sunulur. Fabrika içinde ve dışında her konuda donanım sağlar. Personellerine son derece özenli davranır. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmuştur. Eti ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Eti çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eti ile ilgili diğer tüm sorularınız için Eti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

Eti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0216 651 03 84

 

Eti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0800 211 03 84

 

 

Arama Terimleri; Eti canlı destek, Eti çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Eti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Eti irtibat numarası, Eti telefon numarası, Eti iletişim numarası, Eti şikayet hattı, Eti müşteri temsilcisi, Eti çağrı merkezi, Eti müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz