Eti Gıda Telefon Numarası ve İletişim

Eti Gıda Telefon Numarası sayesinde ülkemizin en önemli gıda firmalarından olan Eti’ye ulaşabilirsiniz. Şirket Gıda sektöründe hizmet vermekle birlikte 1962 yılında Firus Kanatlı tarafından kurulmuştur. Gıda sektöründe faaliyetlerine başlamış olan Eti bisküvi, kurabiye, hazır kek, çikolata, gofret, etimek ve diğer paketlenmiş ürünleri piyasaya sürmüştür. İlk olarak Eti Bisküvi Fabrikası firmasının adıyla faaliyetlerine başlamasına rağmen ortaklıklar sonucu 1972 yılında Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ismiyle değiştirilmiştir.

Eti Gıda Telefon Numarası

Eti Gıda iletişim numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Daha sonra uluslararası alanda müşterilerine hizmet sağlamak amacıyla Kıbrıs başta olmak üzere birçok ülkede ürünlerini piyasaya sürmüştür. Türkiye’nin ilk hazır ve kızarmış ekmeğini Etimek adıyla müşterilerinin satın almasına imkan sunmuştur. Ürünlerini hijyenik ve sağlıklı koşullarda üreterek Türkiye’de 72 farklı şehirde binlerce satış noktası ile müşterilerinin hazır gıda sektöründe uygun fiyatları sayesinde hizmet almalarını sağlamıştır.

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan şirket glutensiz ürünleri sayesinde Çölyak ve Feniketonüri hastalarının tüketmelerini sağlamayı amaçlamışlardır. Ayrıca kilo vermeyi isteyen müşterilerine de azaltılmış şeker oranları ve tahıllı içerikleri ile kilo vermelerine yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Yetişkin gıdalarının yanı sıra bebeklere özel ek gıda olarak verilen Cicibebe adıyla ürünleri bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen şirket ürünlerine ait yaşadığınız sorunlar ve sormak istediğiniz sorular için Eti Gıda müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Ürünlerin içerikleri hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Bir önceki içeriğimizde CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi aktarılmıştır.

Eti Gıda Çağrı Merkezi Numarası

0850 211 03 84 – 0216 651 03 84

Eti İletişim

Yorum yapın