Eti Gıda İletişim Telefon Numarası

0
486

Eti Gıda A.Ş. bilinen adıyla Eti gıda sektöründe Türkiye’de hizmet vermektedir. Eti  fabrikalarını 1962 yılında Firuz Kanatlı tarafından kurulmuştur. Gıda sektöründe faaliyetlerine başlamış olan Eti bisküvi, kurabiye, hazır kek, çikolata, gofret, etimek ve diğer paketlenmiş ürünleri piyasaya sürmüştür. İlk olarak Eti Bisküvi Fabrikası firmasının adıyla faaliyetlerine başlamasına rağmen  ortaklıklar sonucu 1972 yılında Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ismiylr değiştirilmiştir. Daha sonra uluslararası alanda müşterilerine hizmet sağlamak amacıyla Kıbrıs başta olmak üzere birçok ülkede ürünlerini piyasaya sürmüştür. Eti Gıda Türkiye’nin ilk hazır ve kızarmış ekmeğini Etimek adıyla müşterilerinin satın almasına imkan sunmuştur.  Ürünlerini hijyenik ve sağlıklı koşullarda üreterek Türkiye’de 72 farklı şehirde binlerce satış noktası ile müşterilerinin hazır gıda sektöründe uygun fiyatları sayesinde hizmet almalarını sağlamıştır. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Eti glutensiz ürünleri sayesinde Çölyak ve Feniketonüri hastalarının tüketmelerini sağlamayı amaçlamışlardır. Ayrıca kilo vermeyi isteyen müşterilerine de azaltılmış şeker oranları ve tahıllı içerikleri ile kilo vermelerine yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Eti Gıda yetişkin gıdalarının yanı sıra bebeklere özel ek gıda olarak verilen Cicibebe adıyla ürünleri bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen Eti Gıda ürünlerine ait yaşadığınız sorunlar ve sormak istediğiniz sorular için Eti Gıda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Eti Gıda çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin içerikleri hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Eti Gıda müşteri iletişim telefon numarası: 0850 211 03 84 – 0216 651 03 84

Arama terimleri: Eti Gıda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Eti Gıda çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz