Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
395

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir içinde yaşayan tüm vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Belediye birçok faaliyetten sorumludur. Ulaşım, geziler, kültür mirasları, eserler, yollar, bahçeler, kaldırımlar vb. faaliyetler yürütmektedir. Eskişehir web sitesinden online olarak yapabildiğiniz bazı işlemler olduğu gibi otobüs saatleri, tramvay saatleri, minibüs saatleri, esbot seferleri, eskart işlemleri, tarifeler, hal fiyatları, nöbetçi eczaneler gibi birçok bilgi edinebilirsiniz. Sitede aynı zamanda bazı belediye işlemlerini anında yapabilirsiniz. Borç sorgulama, ödeme, geçmiş borç ödemeleri gibi işlemleri sorunsuz biçimde yapabilirsiniz. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu çok sayıda faaliyet ve proje bulunmaktadır. Bünyesinde çalışan bütün personeller tecrübeli, ne yaptığını bilen, sıcakkanlı, bilgi sahibi, ileri görüşlü, yaratıcı, yardımsever ve ilgilidirler. Gelen tüm talepleri titizlikle analiz edip sonuçlandırırlar. Hiçbir talebi geri çevirmezler. Kentsel dönüşüm ve Gelişim projeleri ile son zamanların en çok takdir gören belediyelerinden biri olmuştur. İstanbul gibi belediyelerden teşvik ödülleri almıştır.

 

 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Belediyeye bildirim yapmak için, hizmetleri hakkında bilgi almak ve merak ettiğiniz her şeyi sormak için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0222 211 55 00

 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0530 140 33 74

 

 

 

Arama Terimleri; Eskişehir Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi irtibat numarası, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi telefon numarası, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz