Eskişehir Belediyesi Çağrı Merkezi 2021

Eskişehir Belediyesi Çağrı Merkezi bilgisi vereceğimiz bu içeriğimiz sayesinde Eskişehir’in vatandaşlara hizmet verdiği telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Eskişehir Belediyesi, Eskişehir içinde yaşayan tüm vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Eskişehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Eskişehir Belediyesi Çağrı Merkezi sayesinde herhangi bir ihtiyacınız ile ilgili çözümü kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Belediyeler birçok faaliyetten sorumludur. Ulaşım, geziler, kültür mirasları, eserler, yollar, bahçeler, kaldırımlar vb. faaliyetler yürütmektedir. Eskişehir web sitesinden online olarak yapabildiğiniz bazı işlemler olduğu gibi otobüs saatleri, tramvay saatleri, minibüs saatleri, esbot seferleri, eskart işlemleri, tarifeler, hal fiyatları, nöbetçi eczaneler gibi birçok bilgi edinebilirsiniz. Sitede aynı zamanda bazı belediye işlemlerini anında yapabilirsiniz.

Borç sorgulama, ödeme, geçmiş borç ödemeleri gibi işlemleri sorunsuz biçimde yapabilirsiniz. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu çok sayıda faaliyet ve proje bulunmaktadır.

Bünyesinde çalışan bütün personeller tecrübeli, ne yaptığını bilen, sıcakkanlı, bilgi sahibi, ileri görüşlü, yaratıcı, yardımsever ve ilgilidirler. Gelen tüm talepleri titizlikle analiz edip sonuçlandırırlar. Hiçbir talebi geri çevirmezler. Kentsel dönüşüm ve Gelişim projeleri ile son zamanların en çok takdir gören belediyelerinden biri olmuştur. İstanbul gibi belediyelerden teşvik ödülleri almıştır.

Belediyeye bildirim yapmak için, hizmetleri hakkında bilgi almak ve merak ettiğiniz her şeyi sormak için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Devlet Kurumları kategorimizde Eskişehir Belediyesinin yanı sıra birçok belediyenin telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Belediyesi Çağrı Merkezi
Eskişehir Belediyesi Çağrı Merkezi

Eskişehir Belediyesi Telefon Numarası

0222 211 55 00

Eskişehir Belediyesi İletişim Numarası

0530 140 33 74

Eskişehir Belediyesi İletişim

Yorum yapın